reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u pediatry, w poradniach, czyli kłopociki z naszymi dzieciaczkami.

KMS wczoraj właśnie lekarka nam tłumaczyła, że gęsty katar to kolejna faza kataru :tak: i że u dzieci katar-KATAR może trwać około 14 dni..ja sie martwiłam, że nie ma poprawy, bo coraz więcej i bardziej gęsty..a tymczasem to prawidlowośc katarowa ;-)ważne że możemy śmigać na spacery!! A i nam lekarka polecala już na ostatnia fazę kupić roztwór hipertoniczny wody morskiej (mamy wybrać jakiś delikatnie rozpylający) - dotychczas myslalam, że sa tylko izotoniczne..a tymczasem hipertoniczne sa lepsze, bo bardziej stężone

Bardzo dziękuje za informację :) też się w takim razie w ten hipertoniczny zaopatrzę
 
reklama
U nas też katar i do tego gorączka, na szczęście nie za wysoka dochodzi do 38.2. Dzisiaj byłysmy u lekarza po koszmarnej i nieprzespanej nocy i najważniejsze, ze oskrzela zdrowe. Daję małej nurofen a na katarek sterimar i na noc jedną kropelkę Olbas:tak:Myślę, że już ząbki powoli dają o sobie znać:baffled:
 
My dziś po szczepieniu. Musze pochwalić moją Jule , tylko lekko zapłakała przy wkłuciu i dalej nic:szok::szok::szok: a zawsze darła się na pół przychodni. Była super dzielna. Był z nami mój M i dostał od pielęgniarki kolorowego strusia i zabawiał nim Julke a ona u mnie siedziała i było super. Nastawiałam się na tragedie a tu takie zaskoczenie.:-)
Julia waży 7400 ma 68cm, obwód głowy 41,5cm a klatki piersiowej 40 cm. Pediatra była zadowolona, mówiła że ładnie sie rozwija. Mamy pozwolenie na siadanie , mozemy jej pomagać bo to czas kiedy dzieci mogą gimnastykować.
Mamy pomalutku ten gluten wprowadzić . Jutro pójdziemy po kasze manne. Mam jej kaszke robić i próbować coś ze słoiczków dokładać, a jak nie będzie chciała to samemu gotować. Dostaliśmy schemat karmienia .
Jeszcze został nam sie engerix b po 10 maja, a póżniej już troche przerwy,chyba pół roku, bo jak skończy roczek chcę ją na pneumokoki zaszczepić :-)
Dostałyśmy też recepte na devikap ( ok 3zł , a ja wcześniej bez recepty ok 20 płaciłam:baffled::dry:)
Po szczepieniu mój M pojechał do pracy a my poszłyśmy na spacerek. Tera Julcia odsypia w kołysce.:-D
 
Wiolu,to dużo zdrówka dla Malutkiej Twojej życzę,no chyba,że to ząbki dają o sobie znać :-:)-:)-(.
Dentico,to ładnie Julcia przybiera,no i fajnie,że nie płakała mocno,nas szczepienie czeka w środę,już się "nie mogę doczekać" tego płaczu,ale może i mnie moja Córcia zaskoczy,zobaczymy w środę :tak::tak::tak:
 
Dentico no to super :-)

A nas dzisiejsze szczepienie przebiegło podobnie :tak::tak: Przy pierwszym wkłuciu Ania nawet nic nie poczuła a przy drugim troszkę zakwiliła i nic więcej :tak: Dumni z niej byliśmy :tak::tak: Patrzyła się na tatusia który robił do niej miny i nawet nie zauważyła że pielęgniarka coś koło niej robi :-D:-D

Waży 7890g i mierzy 67cm:blink: klocuszek :-D:-D

Wiolu jak tam córcia? Lepiej?
 
reklama
Do góry