reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarzy, badania, zdjęcia z USG

reklama
no to jesteśmy po wizycie :)
Jaś waży 2400 :):) więc duży nie będzie :) lekarz powiedział że jeśli urodzę w terminie to ponad 3kg będzie miał :):)
za dwa tyg powiedział że okreslimy jak sie organizm przygotowywuje i co dalej :):)

ale jestem szczęśliwa że już taki duży mój urwis :):)
 
Na20talii i Kaha gratuluję wizyt. Niech przybierają te nasz dzieciaczki na wadze.
Bea nie przejmuj się tak tym dodatnim gbs-em. Ważne, że masz wpisane w karcie ciąży jest jest +, to lekarze odpowiednio zareagują. Ja przy pierwszym dziecku miałam i nie wpłynęło to w żaden sposób na dziecko. Teraz mam ujemny, a lekarz i tak każe mi krzyczeć na wstępie w szpitalu, że miałam dodatni gbs w pierwszej ciąży i tak też mi wpisał w karcie.
 
Hej dziewczyny - to i ja się pochwalę - wczoraj byłam na wizycie - młody waży ok 3300g... a do końca zostało ponad 3 tyg.... lekarz powiedział, że łożysko się starzeje ale nadal jest 1 st więc jest ok :D ciekawa jestem czy dobije do 4 kg hmmm....
 
reklama
Do góry