reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza :)

Karenm ja tez trzymam kciuki! Synus jest silny i na pewno da rade! Idz na kolejne konsultacje, jestes w odpowiednich rekach, zajma sie Toba i chlopczykiem i wszystko bedzie dobrze!!!! Glowa do gory, pozytywne myslenie jest bardzo wazne, tulam Cie mocno!
 
reklama
milionka - mąż ma rację, dobrze że Cię wspiera, a te piosenki są urocze, mój nie ma czegoś takiego niestety, dopóki nie zobaczy dziecka nie czuje jakiejś takiej więzi z moim brzuchem :baffled:
kochana mój mąż już nawet rzadko mówi do mnie w liczbie pojedyńczej - zazwyczaj jest "Kocham Was" :) ale fakt kołysanki mnie rozczulaja :) ale on właśnie należy do tych wrażliwych mężczyzn i za to go kocham :)
 
Karenm trzymam kciuki. Nie trzymaj się opinii jednego lekarza i jeszcze się nie stresuj. Poczekaj na potwierdzenie tej diagnozy. Jestem pewna, że wszystko dobrze się skończy :tak: głowa do góry
 
My w końcu możemy się cieszyć… jesteśmy po amniopunkcji zleconej z uwagi na wynik PAPP-A, mimo iż USG genetyczne wyszło świetnie. W piątek dostaliśmy wynik i wreszcie jest pełna radość i wiemy na 100% że to chłopak. Jutro zaczynamy 18 tc i pozdrawiamy wszystkich!
 
dzag82, Black_Opal, Summerbaby - świetne wieści, niech chłopcy rosną zdrowo :)

irisson
- bardzo budująca wizyta, będzie zdrowa dziewczynka - super!

karenm
- niestety nic nie wiem w temacie przegrody w macicy, ale tak jak piszesz, synek jest silny i sobie poradzi. Będzie dobrze, jeszcze jest czas, trzymam kciuki :):*

Nina25
- bidulko, nie fajne przejścia, a i perspektywy na koniec ciąży nie bardzo, ale to wszystko dla szkraba, które w Tobie musi zdrowo rosnąć, bo dla każdej z nas to najważniejsze!

RatinaZ
- ja też jeszcze nie znam płci, a przypuszczeń to już zupełnie nie mam :no:
 
Dziewczyny i ja po wizycie, potwierdziło się z genetycznego będzie Ula:-). Wszytko ok z nią, moja macica na gust dr za twarda, badał mnie na fotelu z 10 min, nawet moją ręką pokazywał mi dokładnie gdzie są jej rogi bo mam macicę w typie łukowatej. Dlatego może tak być, powiedział, że nic groźnego szyjka zamknięta, długa, posiewy jałowe, cytologia ok tylko te drętwienia nóg w nocy i twarda macica. Mam 8 magnezów dziennie pod różnymi postaciami i feneterol w minimalnej dawce. No i co mnie najbardziej zmartwiło, za znów schudłam o 1kg, a ja nawet liczę kcal dziennie ok. 2,500 3,000 jem. Lekarz mówi, żeby się nie martwić, że to może przez clexne dziecko więcej bierze ode mnie i mi mniej zostaje. Połówkowe 27 marca, dołączam wszystkie do swojej codziennej modlitwy, musi być dobrze
 
reklama
hej dziewczyny,

trzymajcie kciuki please. Dzis moje cotygodniowe usg i kontrola u lekarza sprawdzajaca dlugosc szyjki i ogolnie rozwoj dzidzi. Moze poznam juz plec? milego dnia!
 
Do góry