reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza - kiedy znowu i co nowego słychać?

U nas usg bioderek super,powiedzial ze okaz zdrowia(to najwazniejsze!) zbadal dokladnie od gory do dolu.Tylko zdarzylam mala rozebrac lekarz ja wzial i co zrobila...siusiu,wszystko mu tam zasiusiala:) jak to sie mowi leje na lekarzy :p pozniej szly baki ,to sie smial ze to dla zdrowia.Nastepna wizyta za 3 miesiace a pozniej dopiero jak mala zacznie chodzic.
 
reklama
Dziewczyny... a mój miał robione usg bioderek w szpitalu już. To po tym 6 tygodniu czeka go jeszcze raz? Do lekarza się jeszcze nie zapisywałam ani nic.
 
Dziewczyny... a mój miał robione usg bioderek w szpitalu już. To po tym 6 tygodniu czeka go jeszcze raz? Do lekarza się jeszcze nie zapisywałam ani nic.

wg mnie powinnas skontrolowac stan bioderek miedzy 4-8 tygodniem.
Ja przy pierwszym dziecku mialam sprawdzane jego bioderka jeszcze w szpitalu ,a mimo to kazali skontrolowac tak jak podalam wyżej.
 
No to ja am szansę na NFZ dostac się po nowym roku... Lipa.
A prywatnie nie ma co bo ortopeda powiedział ze wszystko ok.
Iść prywatnie mimo to? Warto...?
 
Ja umówiłam nas na kontrolę 2 tygodnie wcześniej niż wizyta. Załapaliśmy się jeszcze na darmową kontrolę bioderek, bo jeden ze szpitali w Krakowie miał taką akcję- w której to za darmo kontrolowali bioderka dzieci do 4 miesiąca życia. Dostaliśmy wszystko na wypisie że jest okey + do tego zdjęcie z usg.
 
reklama
Do góry