reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza - kiedy znowu i co nowego słychać?

reklama
My z mężem także zastanawialiśmy się nad USG 3D ale ze względów finansowych zrezygnowaliśmy - U mojego lekarza zapłaciłabym za USG połówkowe i u innego za to samo ale 3D czyli w sumie około 600 zł:(.

Dziewczyny chciałabym się zapytać czy jeśli wizytę mam zaplanowaną w przyszłym tygodniu i będzie to już 19 tydzień i 4 dzień to lekarz zrobi mi już USG połówkowe tj. te między 18 a 22 tyg??Nie zapytałam się go na poprzedniej wizycie, a chciałabym aby mój mąż był wtedy ze mną. Jak na razie na żadnej wizycie ze mną nie był bo nie tak mu się zmiany układały w pracy:(.
 
Ja swoje usg połówkowe mam zaplanowane na 19tydz 5 dzień i lekarz mówi, że ok. Nigdy nie wiadomo jak duże będzie dziecko, a mój Okruszek jak na razie wypiął się na wszystkich ;-) i leży plecami do brzucha i pupą do góry, więc idę trochę wcześniej na połówkowe, bo jak się nie obróci, to z pomiarów nici i wtedy mogę po paru tyg iść jeszcze raz spróbować (byle do 22 tyg).


Więc proszę wszystkie Ciocie niech trzymają kciuki, żeby bestia się obróciła ;-).
 
Hej dziewczynki!

Ja właśnie mam pytanie odnośnie tego USG 3D. Bo też myślałam, że to tylko taki bajer bardziej dla rodziców niż dla dobra dzidzi. Ale ostatnio koleżanka mi powiedziała, ze to jednak prześwietla wiele organów bardzo dokładnie i wiele rzeczy można sprawdzić czy wszystko w porządku no i że w sumie to warto zapłacić.
I jeśli się na to zdecyduję, to w którym tygodniu się to robi? Ja mam następa wizytę dopiero pod koniec maja i nie wiem czy nie za późno będzie...

Doradźcie :-)
 
Mi jeden lekarz mówił u tego u którego będe robić w czwartek że najlepiej między 18 a 20 a maja ginekolog mówi że po 22 do 26 i dopiero wtedy zrobi...
 
Ja dzisiaj wpadłam do lekarza... byłam zaniepokojona, bo podczas czwartkowej wizyty nie dopytałam się ile Dzidzia ma cm i wkręciłam, że nie rośnie.
Szybkie usg sprawdzające serduszko i pomiar ekstra :-) 12 cm ma mój Synek :-)
 
hey kochane :-):-)

Ja dzisiaj miałam wizytę u Gin :-):-) Na szczęście już tej mojej dawnej, bo w końcu wróciła :tak::tak: Mam w końcu założoną kartę ciąży, bo ta poprzednia lekarka wciąż sądziła, ze za wcześnie na kartę :dry::dry: Posłuchałam sobie serduszka Perełki :-):-) No i pani dr pobrała mi w końcu cytologię :tak::tak: Szyjka ok.... ale... jest bardzo "delikatna" i będziemy ją uważnie obserwować :dry::dry::dry: Mam nadal barć luteinę, clexane, magnez +b6, no i jednak żelazo, bo ta moja hemoglobina taka graniczna jest. W związku z tym, że mogłam posłuchać dziś serduszka postanowiłam nie panikować i na usg iść dopiero na połówkowe :tak::tak: Zmieniłam jednak datę - z 22 tyg na 20 tydzień - na moje urodziny :-p:-p
 
Ja trafiłam ostatnio na lekarkę, która twierdziła, że w ogóle nie mam szyjki, tylko 0,7 cm... Po 20 minutach, usg i bolesnym badaniu znalazła czego szukała- nawet nie przeprosiła... mój lekarz twierdzi, że mam najnormalniejszą szyjkę na świecie :-)
 
reklama
Ło matko ... co za lekarze. Mój poprzedni to wogóle nic nie mówił - i jakis taki jakby za karę sie mną zajmował, a obecny - zupełnie na odwrót. Gaduła straszny :-) i mówi , ze moja szyjka macicy ma 5cm , i że jeszcze takiej długiej nie widział hehe.
 
Do góry