reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarza i zdjęcia USG

Witam!

Dawno się nie wypowiadałam ale jestem z Wami prawie przez cały czas. Jestem po kolejnej wizycie i USG. Maleństwo zdrowe, waga 1600 g, ułożone główeczką w dół. Szyjka skrócona ale zamknięta, to moja trzecia ciąża więc GIN nazwała skrócona szyjkę fizjologią. Płeć POTWIERDZONA- będzie dziewczynka :D
Pozdrawiam Was i życzę samych dobrych wieści po wizytach :)
 
reklama
agusia również mocno trzymam kciuki

do mnie jutro położna przyjdzie a KTG będę miała pewnie za tydzień,tak coś ostatnio położna mówiła,że zrobimy w 34 tygodniu ciąży
 
Ostatnia edycja:
Kamila no Twoja wizyta też niezła :-)
Ancia super że wsio ok .

Angel pewnie jak bym się źle czuła , albo było by coś co mnie bardzo niepokoi to poszła bym prywatnie . Tak samo jak chodziłam przy pierwszej ciąży . Teraz trochę inaczej podchodzę do ciąży i przede wszystkim już nie jest to dla mnie taka nieznane .

Perelandra
dokładnie cierpliwości to się człowiek nauczy :-D. Ja się bardzo nie przejmuje, tylko irytuje mnie trochę to że wiem że pewne badania mi się należą i że NFZ dużo gada o tym jak to teraz się zmieniło i pacjentki w ciąży są pod taką super opieką a tu dupa :-D
I tak jest z planem porodu - właśnie się dowiedziałam że w tym szpitalu nie bardzo to obowiązuje ( na szczeście rodzę w innym)
i z opieką po porodzie gdzie położna ma cię odwiedzić 48 h po wyjściu ze szpitala i masz mieć co najmniej 4 wizyty - też się dowiedziałam że na pewno tak szybko nie przyjdzie i może dwa razy jej się uda .
 
reklama
Mini u nas to samo - jaki plan porodu? jaki poród w wodzie? gdzie tata rodzi za darmo? jaka wizyta położnej? położna może dotrzeć o mnie w ciągu 3 miesięcy od narodzin dziecka :szok: i niby do czego jest mi w tedy potrzebna?
ale co tam... przecież urodzić i tak urodzimy :-)
 
Do góry