reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarza i zdjęcia USG

Mata No to oficjalnie gratuluje boya. Zdrowego i silnego. 500g.. to ż to juz "kostka masełka" jest.. kolosik..
Oby taki dorodny i urokliwy jak Dobrusia. To nam powiekszy dobro narodowe.
Ładne dzieci Wam wychodzą. Nie ma co.

Doris, Mini nie wiem jak to bedzie z moja szyką.. ale bedzie dobrze.

Ivi ekspresowego ale dokładnego badania życzę.
 
reklama
Mata gratuluję zdrowego i dużego chłopaka :-):-)

Atan
dawno Cię widać nie było - gratuluję córeczki :-):-)

Ivi trzymam kciuki za ekspress wizytę - moja też krótkotrwała - jak dobry lekarz to i 10 minut starczy ;-)

Kindzia uważaj na siebie i dbaj o Maluszka - podejrzewam, że u Ciebie 18'stego się ostatnia parka na forum ujawni :-):-)
 
Ha i jest ptasiurek:-Dmata gratuluje:-)
Maruusia super widok,to tak jak u mnie krecilo sie w kolko:-DNajwazniejsze ze dzidzia zdrowa:-)
Za dzisiaj trzymam kciuki wizyty i usg:-)
 
atan gratulacje dziewczynki :) MATA a tobie syneczka :) no to sie nam udalo :) przeczucie jednak niemyli super ze wsyztsko dobrze z maluszkami mata a ty faktycznie masz calkiem sporego synka hehe ciekawe ile moja ma :) ivi czymam kciuki za dzisiejsza wizyte :) daj nam znac szybciutko
 
Maruusia świetne wieści - przyznam, że czytałam z lekką nuta pozytywnej zazdrości; prześliczna fotka. Gratulacje.
Gratulacje również dla Atan i dla Maty.
Ja mam łożysko na przedniej ścianie, więc na porządne ruchy nadal czekam, bo wiercenie się Dzidzi tez już czuję, ale to nie ten wątek:sorry2:.
 

no i super wieści córeczka zdrowa a jeszcze jakie zdjęcie piękne na pamiątke macie, gratuluję:-)
Witam gratuluje wszystkim ;-) zdrowych dziewczynek i chłopców ;-)
nie wiem czy ktos tesknił ;-)?
Przepraszam ze tak rzadko ale zyje melduje bylam dzisiaj na usg 2 raz połowkowym i znam plec bedzie dziewczynka ma wszystkie paluszki u rak i nóg serduszko bije ślicznie a w stupkach sie zakochalam ;-) wszystko w normie przebadane ;-) ale niestety zdjecia twarzy niemam bo raczkami sie zakryła a on tego nie wydrukował niestety ;-(
oto potwierdzenie płci i kość udowa i seduszko wiecej zdjec nie robił...
Zobacz załącznik 402492Zobacz załącznik 402491Zobacz załącznik 402493

Atan gratuluje zdrowej córeczki, ale ci się ukrywała, ale już wiecie :-) a do tych zdjęć kurka to ja nic nie kumam, choć z USG to jakos mi się ciężko czyta ten obraz i zupełnie nie widzę tu nic ratunku pomożecie?

Jestem jestem - na wizytę na styk dojechaliśmy. No to u mnie też parka, ale wszyscy tak czuli ;-) Zdrowy dorodny chłopak - prawie 20 cm od dupki do główki i waga bagatela 511g :szok: to co gin mógł dzięki usg posprawdzać - zdrowe :tak: wstydliwy nieco był, najpierw ziewał, potem złożył rączki i sie pomodlił ;-) a na koniec robił nam a kuku rączkami :-p a jak sie wierzga :szok: łozysko na tylnej ścianie jest, stąd te ruchy inaczej czuje niż z Dobrusią :tak:
ale nas trzymałaś w napięciu, no i wielkie gratulacje synek jak byk :-) dobrze, że zdrowy

jeszcze raz wystkim mamom gratuluje zdrowych dzieci i czekamy na kolejne dobre wieści dziś Ivi i ktoś jeszcze?
 
reklama
Witam gratuluje wszystkim ;-) zdrowych dziewczynek i chłopców ;-)
nie wiem czy ktos tesknił ;-)?
Przepraszam ze tak rzadko ale zyje melduje bylam dzisiaj na usg 2 raz połowkowym i znam plec bedzie dziewczynka ma wszystkie paluszki u rak i nóg serduszko bije ślicznie a w stupkach sie zakochalam ;-) wszystko w normie przebadane ;-) ale niestety zdjecia twarzy niemam bo raczkami sie zakryła a on tego nie wydrukował niestety ;-(
oto potwierdzenie płci i kość udowa i seduszko wiecej zdjec nie robił...
Zobacz załącznik 402492Zobacz załącznik 402491Zobacz załącznik 402493

Jestem jestem - na wizytę na styk dojechaliśmy. No to u mnie też parka, ale wszyscy tak czuli ;-) Zdrowy dorodny chłopak - prawie 20 cm od dupki do główki i waga bagatela 511g :szok: to co gin mógł dzięki usg posprawdzać - zdrowe :tak: wstydliwy nieco był, najpierw ziewał, potem złożył rączki i sie pomodlił ;-) a na koniec robił nam a kuku rączkami :-p a jak sie wierzga :szok: łozysko na tylnej ścianie jest, stąd te ruchy inaczej czuje niż z Dobrusią :tak:
gratulacje:-)
 
Do góry