reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza czyli co u naszego maleństwa słychać?

reklama
Gratulacje rowniez. Mam nadzieje ze wszystkie dotrwamy do przyzwoitych terminow porodow :p

I tez obstawiam polowe listopada jako goracy start w rozpakowywaniu sie :) Eh bedzie sie dzialo :)
 
ja też się spodziewam, że za jakiś miesiąc już się któraś z naszego grona rozpakuje :) oby tylko któraś z tych dziewczyn które mają wcześnie termin, żeby jednak maluszek już był całkiem bezpieczny :)
 
ja sie ciesze bo po wizycie w zeszlym tygodniu wreszcie sie okazalo ze wszystko jest ok. nie mam juz podwyzszonego cisnienia, wyniki moczu juz sie polepszyly.
dowiedzialam sie wlasnie ze szyjka jest zamknieta, macica miekka wiec to mnie cieszy ze mala sie na swiat nie pcha wczesniej chociaz mam przeczucie ze w listopadzie urodze bo ciagle mi sie termin skraca- teraz to juz 1.12
 
ja tam wole trzymac do konca niz urodzic wczesniej - tzn. ze wzgledu na swieta byloby fajnie, gdyby urodzilo sie albo ok. 20.12 albo dopiero po swietach ;) ale kto to moze wiedziec jak bedzie :)
 
reklama
gufi ja to ci nawet powiem że mnie spędzenie Świat samo w sobie wcale nie przeraża, i tak zejda na plan dalszy;), co innego bedzie teraz istotniejsze ale bardziej boję się że opieka może być gorsza ze wzg. na świąteczne cięcia etatów do minimum i ogólnie nastrój świąteczny który lubi się udzielić np położyn, które będą jeść ciasto a ja znowu bedę rodzić sama grrr, tego się boję;/
 
Do góry