reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza czyli co u naszego maleństwa słychać?

usg połówkowe robi się w okresie 18-22 tc, i ponoć powinno się je robić gdzieś pośrodku tego terminu, np mnie wypada dokładnie w 1 dzien 20tc... tak mi moja gin powiedziała
 
reklama
hej! ja pierwsze usg mialam w 12tyg. teraz jestem w 18 a wizyte mam 20lipca wiec mysle ze wtedy bede miala usg- nie moge sie doczekac:) u mnie z ciaza wszystko ok, wiec mam badania w standardowych ilosciach ale na usg moglabym "biegac" co miesiac:)
 
No :) Przeżyłam kolejną wizytę u Pana Grzebatologa ;)
Wszystko w najlepszym porządku. Dzidziuś prawidłowo rośnie więc jestem bardzo szczęśliwa.
 
antylopka ja mam usg połówkowe 21 lipca i też chcę zabrać mojego małego Łosia:) Całą bandą planujemy iść. Tylko spytam najpierw gina, czy mu to nie będzie przeszkadzało bo chyba ciężko może być mu się skupić:-D

widziałam, że mamy wchodziły z dziećmi lub tatusiami, więc mam nadzieję, że nie będzie miała nic przeciwko Wikunii. Zresztą ona przecież nie musi byc przez cały czas, chcę tylko żeby zobaczyła maluszka bo ona ciągle o niego pyta.

wiolcia - ja chciałam siostrę, mam dwóch młodszych braci. Może jej się poszczęści:)
 
ja dzis mialam wizyte u poloznej, wypytywala mnie doslownie o wszyyyystko, bardzo fajna babeczka, nie wiedzialam o co jej chodzi jak mierzyla mi brzuszek;) nic nie powiedziala tzn wymacala mi koniec czegos (macicy???) prawie w pepku i caly pomiar wyniosl 17 cm, mowila ze to bardzo dobrze, wiec cool, podsluchiwalysmy bobasa wiec wiem ze zyje i wyglada na to ze miewa sie dobrze :) serduszko bilo z czestotliwoscia 156 razy :)
a ja jestem za gruba :0 mam prowadzic aktywniejszy tryb zycia heh yyyyyyy bo za szybko przytylam te 5 kg :// :)))
 
super, że wszystko ok:)
mówisz, że za dużo 5 kg? ja przytyłam 4kg i moja nie zwracała na to uwagi. Zreszta tylko brzuszek mam, bo reszta bez zmian.
takimi pomiarami określa się wielkość macicy a odpowiednim ułożeniem rąk wielkość dziecka.
 
no to pewnie jest zalezne od wagi wyjsciowej.. ja przy wzroscie 171 mialam 62kg, a teraz 67 wiec moze jak na wczesniejsza wage troszke za szybko przybieram ;) pojade do Pl to wypoce:)) w kazdym razie prawda jest tez druga- w pracy mialam mega zapiernicz wiec moze teraz w czasie stagnacji ruchowej, faktycznie okaze sie ze zaczne tyc duzo szybciej i bedzie to nie tylko to co potrzebuje bobas ale i tluszcz :)
 
reklama
oo Salomii to super:) a to znaczy że ty w piatek nie masz wizyty? a pytałaś może o te kłucia? ja mam w związku z nimi kolejną wizytę w piątek, bo się nasiliły i jest nie miło;/
 
Do góry