reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG

reklama
No hej dziewczęta :)

Ja właśnie wróciłam z wizyty.
Z dzidzią wszystko ok, szyjka długa, twarda.
Położna słuchała serduszka, ładnie biło :)

Miałam liczne bakterie w moczu i lekarz zapisał mi Furaginum 3x1 i Wit.C 3x1 przez 10 dni, nie myślicie, że to trochę za dużo, tyle tych tabletek przyjmować? Do tego biorę DHA i Folik 1 dziennie, i Pimafucin co 3 dni 1 tabletkę...

Kurde dużo tego wszystkiego... Moze by zmniejszyć tą furaginę? Co myślicie?
 
absolutnie nie zmniejszaj furaginum skoro lekarz Ci kazał. infekcje moczowe są niebezpieczne w ciąży. rozumiem Cię, bo ja też łykam jak jakaś lekomanka. ale wierz mi, lekarz wie co robi.
 
Kurcze no skoro tak mówisz, to będę brała... Ale tak jak mówisz, czuje się jak lekomanka, no i boję się, że ta chemia dzidzi zaszkodzi...
 
Brandyy ja biorę dupka dwa razy luteinę 2 razy po dwa. lactovaginal co kilka dni, magnezy 5-6, nospę 3 razy, witaminy cały czas. żurawit bo mam wiecznie infekcje moczowe i witaminę c z tego samego powodu. będziesz żyć. dzidziol też. gorzej jak się infekcji nie wyleczy:D
 
No teraz to mnie pocieszyłaś :D
Faktycznie też trochę tego masz ...
Ale musiałam wylać na forum swoje frustracje :-D
 
Makao i brandyy jeju a ja nic nie biore:( tylko kwas foliowy i to na wymioty. A moze tez powinnam jakis magnez?
Brandyy Makao ma racje bierz tabletki jak masz infekcje,to bardzo wazne. Znam przypadek,gdzie dziewczyna miala infekcje i przed porodem dali jej tabletke i opozniali porod,zeby pozbyc sie infekcji. Takze lepiej dbac.
 
reklama
Brandy super że z maleństwem wszystko okej :tak:a w porównaniu do Makao to mało masz tych leków, a witaminę C i tak wysikasz, bo jej nadmiar jest usuwany z organizmu :-)
O laktovaginal musze kupić, dobrze, że Makao napisałaś o nim:-)
Ja folik miałam niby odstawić w 16tc, ale mam jeszcze pół listka więc będę go brać z witaminkami jeszcze plus na noc DHA
 
Do góry