reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG

reklama
ewelinka oj jak ladnie widac :) Sliczne malenstwo :) I jakie juz duze :* Eh nie moge sie doczekac mojej ziyty :D

straciatella o to jak bede miala fotke z usg za 2 tyg to moze tez mi cos podpatrzysz :D
Jej, ale Twoj maluszek slodziak na tym 3D :D

kiuik ale smutny sie ten nasz watek robi :( Kochana strasznie mi przykro :( Trzymaj sie!

marteczka sliczna dzidzia :D Ja tez bede szla prywatnie w 18 tyg zeby plec poznac :) A nie bedziesz miec w szpitalu usg kolo 20 tyg?
 
Gratuluję udanych wizyt i pięknych zdjęć!!
0heart.gif


Kiuik bardzo mi przykro... :-( Wiem że żadne słowa w takiej sytuacji nie pomogą... :-( Ja moją stratę tłumaczyłam sobie że widocznie tak musiało byc... :-(


Widzę że imię Pola coraz bardziej popularne, tez chodziło mi po głowie gdyby była druga córcia, ale teraz już sama nie wiem... przeraża mnie rosnąca jego popularność. ;-)

Ja tez po poniedziałkowej wizycie... Wróciliśmy do domu bardzo późno, wczoraj prawie cały dzień spędziliśmy z córcią w szpitalu ale o tym na głównym wątku napiszę gdy go nadrobię, dopiero teraz mam chwilę by zajrzeć do Was i poczytać.

Straciatella u mnie jeszcze za wczesnie w trakim razie na nuba?

Przedtawiam Wam naszego najmłodszego członka rodziny ;-)

61eec52a593febadmed.jpg
 
Lena bede miec ok 20tyg w szpotalu usg ale nie wiem czy jesCze przed swietami zrobia czy juz po jakdostane wizyte po swietach to napewno pojde wczesniej prywatnie. Ile u was kosztuje takie usg? A ty bedziesz miala w szpitalu usg w 20tyg? Mowia u was plec? Bo u nas w niektorych szpitalach nie mowia.
Joanna sliczna dzidziia :)
 
reklama
Do góry