reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u gina i zdjecia USG maluszków :)

hey mamusie

Fajnie ze Wasze wizyty udane, zdjęcia śliczne:tak:. Ja mam wizytę w poniedziałek o 17.40 mam nadzieję że wszystko w porządku.

dzoana kurcze dobrze że torbiel not exist:-) super

fenulka hehe z tego co mi wiadomo to właśnie słodycze, zwłaszcza czekolada powoduje wiekszy power u dzieciaków bo to glukoza+energia. Nam zawsze w szpitalu na ktg kazali zjeść coś czekoladowego żeby dzieci się więcej ruszały żeby zapis był lepszy. Zdjęcia sliczne takie wyraźne Twój gin ma chyba jakiś lepsiejszy aparat usg;-)


Mnie też gin nic nie mówił na temat usg genetycznego. Zobaczymy co mi powie w poniedziałek na wizycie.



 
reklama
no tak widzimy widzimy:-D jesteś usprawiedliwiona :-) Ze mnie to dopiero jest zakręt ostatnio, że nawet szkoda gadać Byle do wiosny
 
Fenulka nie wiem, czy się tak zmienia, podejrzewam, że ja gdzieś nie doczytałam, dlatego spytałam o termin. No i chciałam porównać ze swoim. A mi wychodzi wg kalkulatorów biorących pod uwagę długość mojego cyklu 10.09, natomiast na usg gin mi powiedział, że termin wychodzi na 02.09:szok: No i chciałam zobaczyć, czy wyprzedzasz nas również z terminem, bo z wielkością, to na pewno;-)
 
Hej Dziewczyny!!
Przyszła i kolej na mnie :-) i mojego bąbelka - lub bąbelkę , bo jeszcze nie znam płci. W każdym razie wszystko jest wporządku. Maleństwo ułożyło się książkowo do badania , nie wierciło się za bardzo - sam gin był zdziwiony, że rzadko zdarzy musię tak grzeczne dzieciątko. Oby tak już zostało do końca ;-) A oto moje maleństwo - 11 tydz. 5 dzień , 5 cm , 184 uderzenia serduszka na minutkę :szok:

USG I TRYM_11.JPGUSG I TRYM_9.jpg
 
śliczne maluszki i najważniejsze że zdrowe.

fenulka
Dlaczego idziesz jeszcze raz na usg genetyczne? tak sama dla siebie czy coś niepokojącego się dzieje?

Ja jutro na 16:40 śmigam na genetyczne już się doczekać nie mogę. Szkoda że to nie dzisiaj
 
reklama
Ja lece na 11 do gin, ale już się zbieram powoli bo jeszcze do szpitala po wyniki musze lecieć więc trochę mi zajmie jeżdzenie w te i wewte, a potem na 16:40 na 3d. Denerwuje się strasznie prawie nie spałam w nocy, mam nadzieje że wszystko będzie ok.
życzę wszystkim udanych wizyt
 
Do góry