reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u gina i zdjecia USG maluszków :)

Misiako i tak trzymaj!
Magic do mnie ostatnio szwagierka na powitanie z tekstem: Cześć ciężarówka... :wściekła/y:

Co do masażu szyjki to słyszałam że raczej od niego się odchodzi, bo po takich masażach to zazwyczaj konieczna jest plastyka szyjki. A jak przy pierwszej ciąży masują, to w II zazwyczaj szyjka nie trzyma i trzeba zakładać krążki i takie inne historie...
 
reklama
miki_czchow i to zawsze z takimi tekstami wyskakuja wlasnie te ktore byly w ciazy...wrrr:wściekła/y: jakby nie wiedzialy jak to moze czlowieka zdolowac. no coz... nie jestem msciwa ale jak ona bedzie w ciazy to tez nie zawacham sie tak ja powitac... sasasa :laugh2:
kurcze ja pierwiastka wiec nie mialam pojecia na temat tego masazu wiec z nadzieja ze cos sie przyspieszy zgodzilam sie... a w gruncie rzeczy rezultatow brak :wściekła/y: wiec dalej czekam :-( na 15 wrzesnia mam termin na wywolanie... modle sie zebym sie rozpakowala przed...bo strach mnie ogarnia na sama mysl o wywolywaniu :-(

Make a pregnancy ticker
 
Ewelinka gdzie w takiej kruszynie jak Ty sie mieści 4- kilows corcia;-) ale faktycznie Twoje dolegliwości moga z tego wynikać. Trzymam kciuki zeby Zosia chciała juz zwolnić Twój kręgosłup:-)
 
Ja po zaliczonej wizycie u gina. Szyjka ok nic sie nie dzieje, lekarz obstawia porod o czasie, choc mowi ze mam byc swiadoma ze to moze byc w kazdej chwili :)
Pobral wymaz, zlecil badania i 19 wrzesnia wizyta i konsultacja u anestezjologa. Ciekawe czy dotrzymam. No i oglaszam wszem i wobec ze moja ciaza jest donoszona (szok....jak to zlecialo) a moj malec juz nie taki maly bo wazy 2900 g i w zaleznosci ile posiedzi to moze byc tak w granicach 3200 do 4000 aaaa. Niech nie probuje sie przeterminowac bo pekne :)
Gratuluje udanych wizyt dziewczyny!
 
Big Child no to nasze chłopaki łeb w łeb idą, bo mój we wtorek miał 2970 na USG u dwóch rożnych ginow. Mysle ze w dniu porodu nie przekroczy 3300-3400. Choc margines błędu moze byc i 500g. Tak chyba u Motylli było ze na ostatnim USG 3300 a malenstwo po przyjściu na świat wazylo 3800;-)
 
Fajnie Misiako, az ciekawa jestem jak to z nami bedzie.
Ciesze sie ze ladnie przybral bo wiadomo bedzie silniejszy. Choc troche mnie to przeraza. Ale czuje ze on juz prawie 3 kg zywej wagi oj czuje, po zebrach, wnetrznosciach i innych organach :)
MAm nadzieje ze niedlugo zobaczymy te nasze kochane kilogramki :)
 
Jestem po ktg- i d..a! Maluszek żwawy, serduszko bije w rytmie czacza, a skurczy nie ma prawie wcale. REWELACJA! Płakać mi się chciało jak to usłyszałam. Pani pocieszyła mnie na koniec, że w każdej chwili mogą mi odejść wody i zacząć się skurcze. Phi! I znowu to oczekiwanie!
 
Jestem po ktg- i d..a! Maluszek żwawy, serduszko bije w rytmie czacza, a skurczy nie ma prawie wcale. REWELACJA! Płakać mi się chciało jak to usłyszałam. Pani pocieszyła mnie na koniec, że w każdej chwili mogą mi odejść wody i zacząć się skurcze. Phi! I znowu to oczekiwanie!


bardzo dobrze cie rozumiem.. w mnie tez nic sie nie dzieje a teraz chyba nasza kolej jesteśmy najbliżej terminu???
 
reklama
No ja też chyba liczę tylko na szybką akcję, która mnie zaskoczy. Bo niestety jakiś wyraźnych znaków takich, że codziennie coś mi dolega, to nie mam. Więc u mnie to pewnie będzie spontan hahahaha
 
Do góry