reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u gina i zdjecia USG maluszków :)

reklama
Karola - jaka Ona śliczna !!! Nie mogę się napatrzeć :-D
A o tych białych plamkach to nie pierwszy raz czytam. Tutaj na forum już czytałąm i wszystko było ok.

Kati - gratuluję. Super, że tak jak liczyliście z Mężem :tak:

Zobacz załącznik 353814przedstawiam mojego syneczka Gabrielka wazy całe 50dag:)

Ja w poniedziałek miałam usg połówkowe, już nie mogłam się doczekać tej wizyty. Z dzidzią wszystko w porządeczku, kręciła się i śmiesznie drapała rączką po główce, niesamowite jest zobaczyć coś takiego. No i najważniejszę, że zobaczyliśmy płeć i ku naszej największej radośći, bo tak sobie wymarzyliśmy oboje z mężem-będzie dziewczynka:):):):):)

Mamuśki, gratuluję dzieciątek :) Gabriel śliczny chłopczyk ... i jak słodko rączką się podpiera.
ewelinak1 - dzięki za słowa wsparcia, ja póki co już poczytałam i puszczam to chwilowo w niepamięć.
 
Kochane, pozwólcie, że Wam przedstawię: Oto Julka :-)

bez

Prawdopodobnie Julka ;-)

W piątek byłam na połówkowym. Malutka siedziała sobie na tyłeczku, więc gin nie miał ułatwionego zadania przy określaniu płci. Powiedział, że z tego co widzi to tam gdzie być powienien siusiaka nie widzi. Więc prawdopodobnie będzie córeczka :tak::tak::tak:

Pozostałe wiadomości też dobre. Malutka ma się doskonale, rozwija się prawidłowo. Jedyne co mnie zmartwiło to gdy lekarz sprawdził jej wagę (368g w 20 tyg) to stwierdził, że jest duża jak na ten tydzień. Potem spojrzał na mnie, na męża i dodał, że patrząc na rodziców to już wie czemu :szok: Boziu, żeby tylko nie wdała się w tatusia, który ważył jak się urodził prawie 5 kg.

Mężuś do końca wierzył, że jednak będzie synek. A tu niespodzianka. Po wyjściu z gabinetu powiedział mi, że teraz jedziemy do domu "dorobić" jej siusiaka :eek::eek::eek: Ach te chłopy. Ale już się przestawił i mówi do brzucha w rodzaju żeńskim. Także marzenia o synu odstawiamy na parę lat, powrócą przy drugim dziecku.
 
agusia_X Gratuluje udanej wizyty! Piekna niunia i wazne ze wszystko sie dobrze rozwija :-) A Twoj maz to nie wie, ze teraz to juz zapozno i nic sie dorobic nie da? :-D;-)
kasiula11 Trzymam kciuki za polowkowe. U mnie jutro wiec tez juz mnie troche nerw lapie ale mam nadzieje ze bedzie wszystko ok. Ginka w zeszyl wtorek pobierznie sprawdzila i nie znalazla zadnych nieprawidlowosci ale wiadomo, ze polowkowe to nie to samo co zwykle usg wiec licze na to, ze lekarz mimo wszystko potwierdzi ze wsio jest ok.
Za wszystkie, ktore w tym tygodniu mala wizyty a w szczegolnosci polowkowe (jest nas troche :-) )trzymam kciuki!
 
agusia gratuluję księżniczki :-) Ach Ci mężczyźni :-D
kasiula bluetooth ja czekam aż do środy trzymam kciuki za pomyślne wieści. Oczywiście za wszystkie :-)
 
Gratuluję córci..a mąż niech dorabia..moze się uda;-):-D

Ja nadal nie wiem gdzie iść..ale musze już sie gdzieś umawiać..bo będe potem czekać do połowy czerwca..
 
reklama
A ja nie mam połówkowego.:-( Chodzę na NFZ i tam nie przewidzieli. Pytałam lekarki kiedy robi USG i wychodzi że w 16,26/27,33/34 tygodniu. Chyba jakoś przeżyję bez tego. Mam nadzieję że wszystko w porządku. Pocieszeniem jest że nasze mam to wcale nie miały usg.
 
Do góry