reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u gin, zdjęcia USG, mama w połogu.

Witam pazdziernikowe brzuszki:) ja dzis bylam u gin mala wazy 2300 i jest ulozona glowka do gory pupka na dol :szok: zaa 2 tygodnie zas usg jak sie nie obroci to za 3 tygodnie cc
 
reklama
niunia90-trzymam kciuki żeby mała zrobiła fikołka

Jutro mam wizyte i jestem ciekawa czy moje kochane maleństwo zrobiło fikołka ,a jeśli tak oby tak została do końca
 
Witam :)
Wczoraj bylam na kontrolnym USG (wczesniej w 20-tym tygodniu moje lozysko bylo nisko polozone, doktor chcial sprawdzic czy sie podnioslo). Okazalo sie ze moja dzidzia ma juz 3 i pol kilo a zostaly 4 tygodnie. Mam wrocic za 2 tyg, sprawdza czy moje cialo jest gotowe do porodu, jesli tak to bede miala wywolany, jesli nie to najprawdopodoniej cesarka, tak cy tak wyglada ze moja Amelka bedzie wrzesnioweczka (jak mamusia :) ) A wogole zastanawialam sie czy moze ktoras z was wie, ile dziecko przybiera na wadze przez ostatni miesiac ciazy ??
A jak u was dziewczyny??
Napiszcie jak sie czujecie, jak wam przebiega ciaza , jak tam emocje :)
Pozdrawiam
 
Przepraszam bardzo ale czy do takiego pytania trzeba zasmiecać forum tworząc osobne wątki? Nie wiem, może się czepiam, chociaż nie sądze - ale mamy tu sporo watków i Twoje pytanie spokojnie możnaby umieścić w którymś z nich.
Ponadto - być może jesteś poczatkującą forumowiczką - ale zanim założy się nowy wątek należy przeczytać regulamin forum...
pozdrawiam :)
 
najważniejsze, że wszystkie nasze dzieciaczki są ZDROWE!!!!!!

Dokładnie :tak::tak::tak:
Niunia może się jeszcze odwróci, czasem dzieci przed samym porodem potrafią zrobić fikołka :tak::tak:
Moja dzidzia się odwróciła dopiero pod koniec 35tc więc Twój bobasek też się może odwrócić na dniach ;-)

Elka no ja też cały czas drżę o to żeby moja niunia już się nie odwróciła dupką w dół...


A my po wizycie meldujemy że wszystko dobrze :tak::tak: mimo jednorazowego przypadku ze skurczami szyjka długa i zamknięta więc do porodu się jeszcze nie szykuję ;-) Lekarz powiedział że teraz nic nie będzie z moimi skurczami robił, nawet gdyby się nasiliły bo teraz to już w 36tc porodu nie wstrzymują :eek:
Więc się sama pooszczędzam, i kupiłam następne opakowanie magnezu ;-) z nospą szaleć nie będę...

Zrobił mi wymaz z pochwy, a ja go dzisiaj zapomniałam dać M żeby zawiózł do sanepidu :confused2::confused2: No ale ten patyczek jest w jakimś żelu specjalnym, nie trzeba tego trzymać w lodówce ani nic. Do jutra wytrzyma :-D:-D
 
Amelkowa bo teraz są większe dzieci i często w 36tc są już donoszone. W końcu pokolenie np. mojej mamy to standartowo miało donoszone dzieci z wagą od 2kg do 2,5kg. Teraz do 2,5kg uznaje się, że dziecko jest nie donoszone albo ma za niską wagę urodzeniową.
 
Cześć dziewczyny, ja też jestem po wizycie. I na szczęście wszystko dobrze, ta moja szyjka dalej krótka ale taka sama jak 3 tyg. temu więc lekarz powiedział, że ok, mam się dalej oszczędzać ale nie muszę leżeć plackiem. Pobrał mi wymaz na paciorkowca . I nast. wizyta za 2 tygodnie. Nie wiem jaką wagę ma teraz mój mały bo nie miałam usg ale za często usg nie powinno się wykonywać więc jestem spokojna. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny. Miłego dnia.
 
reklama
Do góry