reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

reklama
Podobno jak mamusia ma w ciąży zgage to dziecku kłaczki rosną!! Ja mam ostrą od 2 miesięcy więc moja chyba się kudłata urodzi :p
 
Awru szczęściaro!! Nie masz czego żałować. To tylko teoria naszych babć. Kumpela miała od 2 miesiąca ciąży, a mała łysa jak kolano :p
 
Tak, własnie to miałam na myśli z tą zgagą:tak: U mnie też ciąża bez zgagi, więc zobaczymy jak tam owłosienie Franka..... jak już wyjdzie;-)
 
Nikita nie martw się na zapas, choć wiem że łatwiej się mówi/ pisze, zawsze jest jeszcze bład pomiaru a jakby tyle masy już nabrał to przystopuje na koniec, patrz na Leniuszka Nataliak tez miała być dużo większa, a jak się okaże ze jakiś wielkoludek to zrobią Ci cc, trzymamy kciuki a Ty bądź dobrej myśli
Przytulam:tak:
 
Hehe dobre z ta zgaga:-)
musze wobec tego dopakowac do szpitalnej torby spineczki do wlosow i kokardy bo przy mojej mega zgadze to beda warkocze do pasa;-)
Mam tak silna zgage przez cala ciaze,ze az doprowadza do lez,boli:-(
 
reklama
Zuzia ma angine i jest na antybiotyku:((
ja już myślałam że wczoraj sie coś zaczęło a tu d...a zbita, miałam przez 1,5 h regularne skurcze co 10 min a póżniej ustały i nadal jestem 2w1
 
Do góry