reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

reklama
Mi babeczka z poradni bakteriologicznej mowila ze to od jakiegos czasu jest i nie ma sie czym przejmowac, wiekszosc ludzi jest nosicielami i chodzi tylko o to, zeby dziecka nie zarazic przy porodzie SN. Ale tez, ze rzadko mozna to wyleczyc.
 
ja też nie miałam tego badania, przy pierwszym porodzie nawet o tym nikt nie mówił, przy drugim pytali w szpitalu czy robiłam to badanie, jak powiedziałam że nie to dali mi antybiotyk
 
Melduję się po USG, synek ma juz 3250 więc duuuzy juz jest, jesli bym dotrwała terminu to będzie miał ponad 4 kg.
Niestety znowu się poryczałam w trakcie badania, bo synek owinął sie pępowina, ma jedną pętlę wokół szyi. Póki co mam chodzić często na KTG i liczyć ruchy płodu, ale wg lekarza który robił USG mogę rodzić naturalnie.
Nie chciałam CC ale boje się że pętla się zacisnie i bedzie kiepsko...
Miała któraś z was pępowine wokoł szyi i poród SN?
 
Flipek pięknie rosnie ale wydaje mi sie ze jezeli mialby miec ponad 4kg i owinieta szyjke powinnas zgodzic sie na cc i o nią prosic. Kciuki kochana za Was &&&
 
Ja nie mam zamiaru się upierać i zrobię cc jak tylko będzie taka potrzeba. Póki co gin twierdzi że nie ma potrzeby cc, jedynie często robić KTG. Zobaczę co mi powie moja prowadząca.
 
Aparatka w pierwszej ciazy mlody sie zaplatal w pepowine i przez to nie mogl sie wstawic do kanalu rodnego. Ostatecznie po 15h i spadkach tetna skonczylo sie cc. Wczoraj tez sie dowiedzialam ze moj owiniety pepowina ale nie mam zamiaru naturalnie rodzic, balabym sie
 
reklama
aparatko podejrzewam, że josi bedzie miała cc ze względu na wcześniejsze cc. Ja też w twojej sytuacji wolałabym cc gdybym wiedziała, że dziecko jest owinięte wokół szyji i żadne zapewnienia lekarza o sn by mnie nie przekonały, ale ja panikara jestem i dlatego wolałabym troszke pocierpieć po niż ryzykować zdrowie malucha ;))
 
Do góry