reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

Neko, no dla malucha im dłużej w brzuszku tym lepiej :happy2: Będziecie testować sprężyny jakby co :-p Ja też bym po testowała ale nie wiem czy z tymi bakteriami w moczu można...
 
reklama
Mi zabroniono bo jeśli bakterie są w moczu to i są na cewce a z cewki już nie daleka droga co by męża zarazić. Tak mi urolog mówił ostatnio na wizycie ;) Dlatego jutro jadę badać mocz ;D
 
Neko, dzięki za info :-) to muszę się powstrzymać jeszcze przez tydzień... :-p bo za tydzień mam wizytę i badanie moczu
 
aparatka w czwartek ide na ODO tam moja gin jest. pozniej cc po cc nie wiem na jakim odziale bede, ale napewno nie na ODO bo tam nie ma matek z dziecmi.
 
Bobofrutek to już nie musisz żyć w niewiedzy :)

Neko trzymaj nogi złączone jak najdłużej! ;) Mój lekarz od 29 tc mówi mi "proszę jeszcze wytrzymać przynajmniej 2 tygodnie" (bo szyjka itd.), a tu do dziś się trzymam :) więc obyś Ty też wytrzymała jak najdłużej
 
Bobofrutek super ze juz będziesz miała maluszka w objęciach :)

Neko widzę ze malutka niecierpliwa :) i juz chce wyjść.
Kurde mnie też od dwóch dni męczą skurcze przepowiadające :p
W piątek mam wizytę i zobaczymy co mi powie :)
 
reklama
Mnie od wczoraj bolał brzuch i mi twardniał. POszłam dzisiaj do swojego gina, przebadał nas. Niby wszystko ok, ale jutro kładę się do szpitala na kilka dni. Lekarz woli dmuchać na zimne. Dostanę kroplówki rozkurczowe i zastrzyki na płucka, w razie jakby chciał się pospieszyć. Synuś ma już ponad 2400g
 
Do góry