reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

jej dziewczyny kilka dni mnie nie było a tu takie rzeczy się dzieją...
Paulinka, Monisiaa, Aparatka trzymam mocno kciuki, żeby się wszystko u was poprawiło i skończyło jak najlepiej dla was i waszych Skarbów :-* musicie być silne, no i musi być dobrze, pomodlę się za was :-*

powodzenia dla wizytujących!!!!
 
reklama
dołaczam doWas kobitki. co prawda szpitaal mnie ominał ale w każdej chwilimoge urodzić :( moja szyjka jest juz miekka i wsio sie zbliza. lekarz kaze mi lezec mowi ,ze szpital mi juz nie pomoze . mały sterydy dostał. kazał lezec zeby chociaz wytrzymac liczy sie kazdy dzizen. a mnie jak na zlosc kaszel dzis cos meczy i katar :(:no::no: Już zaczynam sie bac...

no tobie by sie jeszcze ze 3-4 tyg przydaly !!! uwazaj na siebie i lez z nogami w gorze !!
 
no niestety ciągle coś się dzieje u dziewczyn :-( ale trzymam mocno kciuki za poprawę, musi być dobrze i coraz lepiej...
a ty nic się nie martw, stres nie pomaga, trzymam również kciuki :-)
 
Monisia &&&&&&&&&&&&&
Ogólnie po rozmowie z ginem dowiedziałam się tyle, że stan jest na tyle zły, że gdyby tylko mogli to już by kroili. Planują cc po weekendzie majowym!!!!!!Tylko trzeba dotrwać. Chcą, żeby nie był wcześniakiem. Podobno to lepsze dla mnie i dla niego.
Potem słyszałam, że rozmawiał z lekarką i jak przyszła na obchód to powiedziała, że czekamy do 34 tc, dzisiaj bądź jutro zależy jak na to czas pozwoli robimy usg z pomiarami, kazała od razu po obchodzie zrobić mi dłuższe ktg i wynik przynieść od razu do niej. No i każde bóle zgłaszać ( chyba bym musiała krzesełko pod dyżurką postawić, bo mnie przecież boli ciągle), a jak jutro rano- o ile wcześniej się nic nie wydarzy- będą się bóle nasilać to mam nie jeść śniadania... Dzisiaj to mają tu niezły kocioł- cesarka za cesarką.
 
Monisia &&&&&&&&&&&&&
Ogólnie po rozmowie z ginem dowiedziałam się tyle, że stan jest na tyle zły, że gdyby tylko mogli to już by kroili. Planują cc po weekendzie majowym!!!!!!Tylko trzeba dotrwać. Chcą, żeby nie był wcześniakiem. Podobno to lepsze dla mnie i dla niego.
Potem słyszałam, że rozmawiał z lekarką i jak przyszła na obchód to powiedziała, że czekamy do 34 tc, dzisiaj bądź jutro zależy jak na to czas pozwoli robimy usg z pomiarami, kazała od razu po obchodzie zrobić mi dłuższe ktg i wynik przynieść od razu do niej. No i każde bóle zgłaszać ( chyba bym musiała krzesełko pod dyżurką postawić, bo mnie przecież boli ciągle), a jak jutro rano- o ile wcześniej się nic nie wydarzy- będą się bóle nasilać to mam nie jeść śniadania... Dzisiaj to mają tu niezły kocioł- cesarka za cesarką.

ja ierdole na co ten chlop chce czekac do weekendu majowego ?? ja bym dzis wieczorem stekala tak jak minisia mowi i sama powalczyla ... ciekawe cy zapalenie otrzewnej to taki milusi przypadek ze dla ciebie bedzie lepiej ... qrwa ...
 
wizyte mam o 14.40. za niedlugo wyjezdzam bo do drugi koniec miasta korki itp a jeszcze ktg mnie czeka. maly czuje wizyte bo wojuje hehe. moj pecherz to juz ledwo zipie tak maly go wyskakal. trzymajcie kciuki zeby wszystko bylo dobrze :)
 
reklama
Ma facet fantazję, że chce tyle czekać. Paulinka trzymam kciuki&&&& A jak trzeba to postaw stołek przy dyżurce i mecz ich aż coś zrobią.
Aparatka a jak u Ciebie? Trzymam kciuki&&&&&
 
Do góry