reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

Ja to się nie znam jak to jest po CC. Ale jak gin mówi, że małego tylko trzyma pęcherz płodowy to powinni zadziałać... no jak zawsze jest problem ze sprzętem...
 
reklama
Wiec obrazowo nie jest to blizna jak wiekszosc sobie to wyobraza ze nie masz calej przedniej sciany. tylko otwarcie blizny na ok 10cm na dl i kilka cm na wysokość
O 9 to gin moze operować ja bym dzwonila wczorajszej albo juz.
 
Paulinka rozmawiajcie z twoim ginem I zobacz co powie albo niech maz od niego na pismie wezmie jako prowadzacego informacje ze jest bezpiecznie zobaczymy czy podpisze, twoje zdrowie I dziecka jest najwazniejsze kochana I nie boj sie o nie walczyc!! Ja 13 lat temu mialam krew pobrana przez lekarza ktory byl odsuniety od operacji za to ze czuc bylo won alkoholu wiec ordynator wyslal go na badanie krwi a ten wpadl na patologie a ze mialam jego grupe krwi zawolal mnie do zabiegowego tlumaczac ze mam zle wyniki i musi krew pobrac, z zabiegowego pielegniarka wyszla a ja ze 1 pobyt w szpitalu mloda glupia nie.mialam pojecia ze lekarz nie ma prawa pobierac krwi wiec oddalam mu swoja, na to nakazal mocz ale pielegniarka dala mi znak ze mam nie dawac wiec pow.nie I poszedl ale moj ojciec (byly policjant) polecial na komende I pow co sie stalo I ci zainterweniowali ..efekt taki ze gosciu wylecial jak do konca ciazy mialam super warunki a w nastepnej mnie pamietali I jak zglosilam ze maly sie.mniej rusza zaraz mialam usg I szlam rodzic ;)
Musisz walczyc o swoje I mlodego zdrowie I zycie bo potem wszyscy umyja rece kochana
 
Ostatnia edycja:
Są inkubatory ale nie z respiratorem... Wczoraj rozmawiałam ze swoim prowadzącym i mówił, że musimy dać trochę czasu małemu i siedzimy na bombie, gdyby chociaż był 34 skończony... No ale ja w sumie też nie naciskałam. Przetrawiłam to , przedyskutowałam z Łukaszem i doszliśmy do wniosku, że te parę dni to chyba gra niewarta świeczki. Więc zadzwonił do gina, ale ten nie miał czasu rozmawiać wczoraj, bo miał chyba jakieś zabiegi i kazał zadzwonić dzisiaj przed 9. W sumie Ł to policjant- gadane ma to i więcej wyegzekwuje, bo ja to raczej taka spokojna jestem i łatwo mnie zakrzyczeć...
 
Keira moja blizna po cc trzyma się tylko na bokach, w sumie trzymała, bo to było w niedzielę, a teraz sądząc po bólach to i prawa strona puściła, a więc został mi fragment podtrzymujący tylko z lewej. Dziecko według gina trzyma już sam pęcherz płodowy. W sumie to widzę, że opiekują się jak mogą, ale pewnie ich wahanie też wynika z tego, że wszystkie inkubatorki z respiratorkami w razie czego mają zajętę, bo maluchy w 28 tc jakoś rodzą się teraz w sporych ilościach. Nawet jedne bliźniaki po 800 g walczą w takich dwóch. Czeka tu jeszcze jedna Pani w mniejszej ciąży na cc i jej by był taki inkubator potrzebny, a jak na złość w całym WRocławiu szukali miejsca i nie ma... Jeszcze trochę i się może czegoś dowiem... Przed 9 Ł ma dzwonić do gina.

kurde respirator do nieczego mu nie bedzie potrzebny a jak by nawet to kurna nie pierdzielcie ze w 21 wieku nie ma dostepu do sprzeatu i to WE WROCŁAWIU !!! litosci !!!

wiecie co ja juz nie moge tego czytac bo mi cisnienie skacze ... zagladne za jakis czas bo mi sie za duzo stresu udziela ...
 
Są inkubatory ale nie z respiratorem... Wczoraj rozmawiałam ze swoim prowadzącym i mówił, że musimy dać trochę czasu małemu i siedzimy na bombie, gdyby chociaż był 34 skończony... No ale ja w sumie też nie naciskałam. Przetrawiłam to , przedyskutowałam z Łukaszem i doszliśmy do wniosku, że te parę dni to chyba gra niewarta świeczki. Więc zadzwonił do gina, ale ten nie miał czasu rozmawiać wczoraj, bo miał chyba jakieś zabiegi i kazał zadzwonić dzisiaj przed 9. W sumie Ł to policjant- gadane ma to i więcej wyegzekwuje, bo ja to raczej taka spokojna jestem i łatwo mnie zakrzyczeć...

No to trzymam kciuki aby cos wskoral :)
 
Paulina sory a w 34 beda respiratory? Glupia gadka porostu jak dlamnie.
Skonczony 34 to ty bedziesz miec w 35 tyg czylibtydzien chyba bo noe widze suwaka
 
reklama
paulinka gdzie twoje ciazowe hormony, chyba juz zmeczona jetes zeby sie wyklocac, nie zazdroszcze ci wcale! biore pod uwage tylko szczesliwe rozwiazanie!!!!
 
Do góry