reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

Gratuluję wizyt i trzymam kciuki za dzisiejsze :-)
na początek gratuluję Wam udanych wizyt:-):-) super ze czerwcowe dzieciaczki mają się tak dobrze:-) i są takie duże i ładne...mamusie też:-) wracam do mojej sprawy z płytą... rozwiązanie jest takie, że lekarz powtórzy badanie i nagranie(jak się okazuje badanie nagrywa się w czasie rzeczywistym i nie ma możliwości ponownego nagrania) z jednej strony cieszę się... z drugiej żałuję, że to co zobaczyłam za pierwszym razem przepadło i już drugi raz może się nie powtórzyć...liczę na dobry humorek córci :tak: a tak z innej beczki ile z Was korzystało/ korzysta z zajęć w szkole rodzenia? Warto?

dobrze i tak, że będzie jeszcze raz, tak być powinno, na pewno córeczka będzie zadowolona :-) co do szkoły rodzenia ja chodzę z mężusiem, dzisiaj mam 4 spotkanie(przedostatnie) i jestem bardzo zadowolona, poruszają ciekawe tematy, można pytać o wszystko i tłumaczą jak wszystko będzie wyglądało, mnie to uspokaja i pomoże też na pewno :-)
 
reklama
Badanie prenatalne 3 trzeba zrobić za swoja kase juz nie jest refundowane jak 2 poprzednie o ile ktos byl na Nfz
Van to ty masz niezlego klocuszka e sobie

gratuluję, że i u Ciebie wszystko w porządku
Tak mówisz? :) no właśnie czuje, że małe to to nie jest bo rozpycha się niemiłosiernie :-D Tak się właśnie zastanawiam ile ostatecznie bedzie miał, córka moja urodziła się prawie 3800g..
 
Ja po wczorajszym usg jestem zdziwiona mała ma 1300 g a ja prawie nic nie jem przez cukrzycę ciążową.Jest prawie z wszystkimi wymiarami 2 tyg. do przodu
 
Ja po wczorajszym usg jestem zdziwiona mała ma 1300 g a ja prawie nic nie jem przez cukrzycę ciążową.Jest prawie z wszystkimi wymiarami 2 tyg. do przodu
mi doktorka powiedziała, że choćbym piła wodę i jadła suchy chleb to dziecko i tak wyciągnie z tego wszystko co się tylko da :)
 
Ja po wczorajszym usg jestem zdziwiona mała ma 1300 g a ja prawie nic nie jem przez cukrzycę ciążową.Jest prawie z wszystkimi wymiarami 2 tyg. do przodu

Ooo tez masz cukrzyce ciazowa??? Ja co prawda nie musze sie kluc, ale stosowac diete do konca ciazy bez cukrow prostych.

Nie martw sie, znajoma z reala spadla po takiej diecie ponizej wagi sprzed ciazy i synek urodzil sie o normalnej wadze, silny i zdrowy ;-)
 
Ja mam jutro dzień z glukometrem... Muszę jakoś zrobić badanie, a glukozę uparcie zwracam:( Więc będzie kłucie po śniadaniu, obiedzie i kolacji, bo na czczo mam cukier dobry:)
 
paulinka mialas robiona glukoze i zwracasz? ze mna teraz na badaniach byla dziewczyna ktora miala 4 podejscie do glukozy. tym razem przetrwala i nie zwrocila. ja bylam bliska zwroceniu ale jakos przetrwalam hihi
 
Tak zwracam, ale u mnie to raczej małe szanse, że się uda, bo ja ogólnie wszystko zwracam. A że mały duży to trzeba ten cukier obserwować, bo często przy cukrzycy dzieci są większe....
 
reklama
ja bym mogła wypić glukozę za was mi smakowała bardzo :-D
no i też słyszałam, że my mogłybyśmy nie jeść prawie nic a dziecko i tak sobie weźmie wszystko to co potrzebuję i będzie rosło i będzie zdrowe :-D
 
Do góry