reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

reklama
Mam takie godziny pracy, że laboratorium mogę odwiedzić ale co najwyżej w niedzielę...
Dzisiaj zrobię jakiś test płytkowy, a na betę wskoczę tak jak pisałam w niedzielę.
Męża jeszcze na glukozę zaciągnę, bo w rodzinie ma cukrzyków więc wypadałoby jakby się przebadał :tak:

Kochana, ale Ty jak możesz to pędź na betę. Ja trzymam kciuki za wynik &&&&&&&&&& - wysoki wynik :tak:
 
Nonono, jakie tutaj dobre wieści! Moniquaa, na tym drugim teście krechajest tak wyraźną, ze nie zostawia wątpliwości. Babygg, u Ciebie też cienia wątpliwości nie ma. Gratulacje !!!!!!!!! :)
 
Waiting, Delewarre, Katherinne - dziękuję :-)

Dzisiaj rano zrobiłam betę, wyniki będą ok 12 ;-) Mam nadzieję, że test się nie pomylił...
 
O wow, babygg, gdzie jest taki fajny lab, gdzie tak szybko są wyniki? Ja się zawsze naczekac musiałam, chyba, ze pojechałam do szpitala komercyjnie badanie zrobić

Dziewczyny, Wy jeszcze lutówki, czy już marcówki?
 
Ostatnia edycja:
Katherine, tak szybko wyniki chociażby w diagnostyce, oczywiście w tych oddziałach z laboratoriami na miejscu. Ja ostatnio wyniki morfologii miałam po 2h :tak:
 
Dokładnie, Diagnostyka :-) Jeszcze dostałam kartę stałego klienta i wynik mogę odczytać online :-)

Jest wynik :-) 89,1 :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry