reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witamy na świecie!!!

reklama
Vanilia, serdecznie gratuluję, urodziłaś idealnie wg swego suwaczka. Niech Karolinka się zdrowo chowa. Fajnie, że już miałaś okazję ją podkarmić :)
 
Vanilia wszystkiego najlepszego!!! Ale szybko:):p no to teraz już za Tobą najważniejsze egzaminy, najpierw obrona a tera przyjście na świat Karolinki! serdeczne gratulacje!

Chciałabym pogratulować każdej Mamusi z osobna, ale to nie do wykonania;) więc Wszystkim Wam dziewczyny życzę przespanych nocy i aby Maluszki były zdrowe i pełne sił!
 
Ja też się melduję ze urodziłam po wielu perypetiach 27 stycznia chłopczyka Konradka! Ważył przy narodzinach 2800g i miał 50cm!

A oto zdjęcia!
 
Ostatnia edycja:
Vanilia serdecznie gratuluję i bardzo się cieszę, że Karolinka jest już z Wami na świecie;). Niech rośnie zdrowo:).

Fifka Tobie też gratuluję cudnego synka - uroczy:):-)
 
To ja się zastanawiam, martwię i myślę czemu tak długo to trwa a tu się okazuje, że Vanilia już ma swoją słodycz koło siebie :-) odetchnęłam z ulgą i gratuluję :zawstydzona/y: czekamy oczywiście na fotki!! :-D

Nie mam w ogóle czasu być na forum. Jutro może uda mi się wszystko nadrobić :zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry