reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witamy na świecie!!!

Cyśka gratuluję narodzin Gabrysia i życzę dużo zdrówka dla Was obu.

Blizniak dla Ciebie i Dominisia także dużo zdrowia. Trzymam kciuki by wszystko było dobrze i abyście mogli obydwoje jak najszybciej wrócili do domu. Trzymaj się kochana, na pewno mały pokaże, że urodził się pod szczęśliwą gwiazdą i będzie zdrów jak ryba.
 
reklama
Gratuluje wszystkim ktre powitay dziecitka swoje na wiecie.

Moj Dominis przyszedl na swiat 01.01.2012 godz.13.33, waga 2500 ,45 cm. Wody zaczely mi odchodzic 31 grudnia o 7 rano. Wiec trzymalismy tylko kciuki zebym dotrzymala do 1 stycznia- zawsze to roczek do przodu. :-) Jestem przeszczesliwa mamusia. W szpitalu narazie zostajemy jeszcze okolo 4 tygodni. Przezycia niesamowite.
Moj malutki niestety zostal zdiagnozowany z nienajlepszymi wiadomosciami dla nas. Ale jestesmy dobrej mysli. Wybaczcie ale na razie nie mam sily o tym pisac. Najgorszy czas juz mina szoku i bezsilnosci. Ale malutki jest silny wiec jestesmy dobrej mysli :tak:
WIELKIE GRATULACJE DLA WAS:tak::tak::-):-)dużo zdrówka dla Dominiczka:tak:
 
Witajcie.
Po pierwsze dziekuje Wam za gratulacje!

Przesylam tez ogromne Gratulacje dla Naszych kolejnych lutowek. Dzieciaczki rosniejcie Nam zdrowo. Wiecej napisze na ogolnym. Buziaki
 
reklama
Do góry