reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witamy na świecie!!!

reklama
Gratuluje wszystkim ktre powitay dziecitka swoje na wiecie.

Moj Dominis przyszedl na swiat 01.01.2012 godz.13.33, waga 2500 ,45 cm. Wody zaczely mi odchodzic 31 grudnia o 7 rano. Wiec trzymalismy tylko kciuki zebym dotrzymala do 1 stycznia- zawsze to roczek do przodu. :-) Jestem przeszczesliwa mamusia. W szpitalu narazie zostajemy jeszcze okolo 4 tygodni. Przezycia niesamowite.
Moj malutki niestety zostal zdiagnozowany z nienajlepszymi wiadomosciami dla nas. Ale jestesmy dobrej mysli. Wybaczcie ale na razie nie mam sily o tym pisac. Najgorszy czas juz mina szoku i bezsilnosci. Ale malutki jest silny wiec jestesmy dobrej mysli :tak:
 
bliźniak Gratulacje!!!!!!! Z synkiem na pewno wszystko będzie dobrze- z taką datą i godziną urodzenia niejeden numerolog wywróżyłby mu same szczęśliwe życiowe scenariusze, więc bądźcie dobrej myśli. Dużo zdrówka synkowi, a Wam jak najwięcej przespanych nocy ;-)
 
blizniak kochana bedzie dobrze, medycyna dzisiaj potrafi zdzialac cuda, duzo sil kochana dla Was i jeszcze wiecej zdrowka dla malego.
sciskam mocno :-)
 
reklama
Do góry