reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści z wizyt

reklama
Gratulacje, to chyba nie dzień, a tydzień chłopczyków :-D. Żeby u mnie się ta córka sprawdziła, to będzie równowaga ;). Dziś miałam sen, że miałam usg i lekarz oznajmił, że chłopak :-D.
Po tym wysypie chłopaków, sama już się boję, że zaraz się ta córka w syna zamieni ;) maz to chyba by w rozpacz wpadł, już tak się nastawil, że masakra..
 
Gratulacje, to chyba nie dzień, a tydzień chłopczyków :-D. Żeby u mnie się ta córka sprawdziła, to będzie równowaga ;). Dziś miałam sen, że miałam usg i lekarz oznajmił, że chłopak :-D.
To nie czytaj kochana tyle o tych naszych chłopakach tylko myśl pozytywnie o córce i może będzie wymarzona Córcia
 
Gratuluję udanych wizyt :)
A ja z drugiej strony jak się tak naczytałam o Waszych chłopakach to mnie zaczyna opuszczać nadzieja, że u mnie by mógł być chłopak, bo się już lista miejsc na chłopaków skończy zaraz hehe

Kochane, co do infekcji to ja też miałam je często, ale od jakiegoś czasu używam lactacyd + o obniżonym pH 3,5. Jest polecany też w ciąży. I już naprawdę od długiego czasu nie miałam żadnej infekcji :)
 
Ja też po prenatalnych.
Wszystko dobrze jest i na swoim miejscu.
NT 1.4. CRL 7. Tym razem wyszedł 13tc1d.
Lekarz o płci powiedział, że za bardzo można się pomylić jeszcze. Myślę, że będzie dziewczyna. A co do ruchów odczuwalnych nad kością łonową to powiedział, że jeszcze jest za wcześnie i to aorta brzuszna, wyczuwalna najlepiej gdy leży się na wznak.
 
@Rajo007 ja tez używamy lactacyd od dłuższego czasu, jest super, a widziałam w asklepachbze są teraz różne, dla małych dziewczynek, w czasie dojrzewania, w czasie ciąży, dla skory wrażliwej, do codziennej higieny, przeciw infekcjom, w czasie menopauzy, no masa tego jest
@pisces gratuluje samych dobrych wieści:) a co do ruchów to osobiście nie zgodzie sie z żadna opinia lekarza faceta bo w życiu nie doświadczył tego i nie doświadczy wiec to czy my czujemy i wiemy ze to dziecko to tylko nasza wiedza a nauka ma swoje prawa.
 
reklama
Do góry