reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

Ewitko coś za coś.. mój nie śpi prawie wcale;-)niedługo będę jak zombi. Wieczorem zasypia już przed 8, ale z 5 razy się budzi i o 5:30 pobudka. W dzień z 4 razy po pół godz. No dobra nie narzekam, bo dziś wyjątkowo mial jedną drzemkę 2,5 godziny, już nie pamietam kiedy tak spał.
Ssabrinko gratuluję cycania, to fajne uczucie, zwłaszcza później, jak sutki nie bolą. Ja cycam do dziś.
Zmykam pod prysznic i z książką do łóżka.. może mąż dołączy:laugh2:.
 
reklama
A ja załamka totalna..

Mała się rozchorowała na maksa:( Mamy antybiotyk. Pani doktor mówi że to że w tej chwili osłuchowo nic bardzo nie słyszy na oskrzelach ani płucach to w jej przypadku nic nie znaczy, bo problem w tym że kaszle okropnie, a wydzielina jej spływa bezpośrednio do gardła więc mało kaszle...mamy ją prowokować żeby jak najwięcej kasłała. I nawet prowokować do wymiotów tej wydzieliny.. a jak ją prowokować kiedy smacznie śpi:(
 
ja szybciutko, ale czytając posty pełne pasji i miłości Ssabriny nie sposób się nie odezwać :tak: Ale po kolei:

Pardoes - kochana, super, że się odezwałaś, mimo, że struś pędziwiatr daje do wiwatu, pisz z nami, zawsze wtedy nam raźniej :tak:
Ola_OM - jak tam nasza śpiewaczka? :laugh2:
Andżelika1989 - jak ja się cieszę, że jesteście z nami, szpiegowałam Cię i bardzo się cieszę, że i tu dołączyliście do nas :tak: Młody super, cudowny, a w te paski jak z Lucky Look'a :laugh2:
Ssabrinaa - Twoich postów do się nie mogę naczytać, tyle w nich miłości, cieszę, że wszystko u Was w porządku, co do cycowania, warto Samiego przykładać, bo On każdego dnia mocniej ssie i naciągnie Ci co trzeba :laugh2: Co do karmienia przez tatusia, no nie bez powodu cyce ma mama i prawda jest taka, że to jak karmienie to mamuśka, a że świat się zmienia :tak: Sami prześliczny. :tak:
Kaira24 - życzę więcej czasu z Leną :tak:
Wiolka_1982 - po inhalacjach koniecznie myjcie buziaka i przepłucz jamę ustną, oklepujesz Amelię???, ten katar zamiast ściągać sam wyjdzie podczas oklepywania, tym bardziej, że on jest wtedy taki lejący.
Niucha79 - no to dobrze, że nie tylko u nas ten narcyzm :laugh2:
Karollcia33 - super fotki urwisów. :tak:

U mnie czas się kurczy :confused2: Adrianna mówi "pępek" - - - > "pepe" i "pupa" :laugh2:

No i życzeniowo ;-)
Jankesowa - spóźnione życzenia dla Gracjana za wczoraj. :tak:
Ilonka26 - dla Igi z okazji 1 m-ca dużo zdrówka :tak:
Ssabrinaa - z okazji 0 tygodnia mnóstwo całusów dla Samiego :tak:
 
lili - próbuje ją oklepywać, ale chyba nie bardzo umiem:( teraz śpi i kaszle prawie cały czas..mam nadzieję że coś ruszy. Bo tak to zazwyczaj całą noc smacznie spała a nad ranem jej się tonę nazbierało..
 
Ja się witam :-)

A Daria od pewnego czasu mówi "aija", a dopiero dzisiaj zrozumiałam, że to oznacza "Daria" :-):-)
 
Wiolka - to czas się nauczyć, bo czytając Twoje posty widzę, że Wam się to obowiązkowo przyda, oto link. Na początku Amelia może Ci protestować, ale z czasem to polubi, przynajmniej takie mam doświadczenie na Adzie no i jak rozmawiam ze znajomymi :tak:
Oklepywanie | www.kaszeludzieci.pl

Daaa - :laugh2::laugh2::laugh2: Dario nareszcie mamusia zakumała :laugh2::laugh2::laugh2: brawo! :tak:

Ssabrinaa - z okazji 0 tygodnia mnóstwo całusów dla Samiego
yes2.gif
Oczywiście miało być 1 tygodnia
embarrassed.gif
 
Ostatnia edycja:
Wiolus zdrowka dla Amelki :-)
w koncu Simon wczoraj zaczal raczkowac do przodu moze jeszcze nie zasuwa za szybko ale tak powli z metr przejdzie :-) ale za to juz staje przy mnie przy lozeczku :-) i jaka ma radoche a piszcyz wtedy strasznie :-)
Sabrinko S to tylko z prawej piersi chcial jesc przystawialam go na sile do lewej ale malo co ssal i od jakiegos meisiaca daje mu tylko z prawej piersi :-) fajnie ze cycujesz :-)
Lil a jak Twoje Adunia bez cycunia ??
 
Ostatnia edycja:
Alicja - wielkie gratulacje dla Simona :-D Nie pękłaś z dumy? :-)

Miłego dnia życzę, bardzo się cieszę, że znowu możemy wrócić do tych pierwszych dni Maluszków. Dzięki Dziewczyny! :happy:
 
jak mam zmusić Amelę do odkasływania:( wkładam jej (czystego oczywiście) palca, i takie od pani doktor, ale zakaszle raz i koniec, trochę z nosa wyciągne, a nie sądze że od wczoraj nastąpiło cudowne ozdrowienie więc nadal jej spływa gardłem:(
 
reklama
Do góry