reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

Wiola przykro mi z powodu choroby Amelki. Wiem jak cieżko, bo sami przed chwilą przechodziliśmy. Ja oklepywałam, ale dopiero po tym filmiku widzę, jak to powinno się robić. Kamilek przez sen też mniej kaszlał, bardziej jak coś robił, to moze i Amelka tak ma. A antybiotyk masz doustnie, czy w zastrzyku? Zdrówka Wam.
Agnieszko gratuluję udanego bilansu.
Kaira duzo szczęścia życzę Lence. Zleciało nie wiadomo kiedy. No i udanej fryzury.
Alicja gratulacje, synuś zdolniacha.
Lili fajna ta metoda z pieprzem:)
A ja dziś w pracy do 18:30, bo andrzejki szkolne. Wpadne tylko na chwilę pocycać. Kamilek pojedzie do babci, bo jak na złość u męża w szkole też andrzejki:angry: Kamilek coraz więcej raczkuje, ale ciagle tak słodko nieporadnie:-)
 
reklama
Wiolu ja moją biorę na brzuszek i oklepuje, w ogóle nie protestuje, za to uzycie fridy to trauma, juz na jej widok płacze :-( a to jest też doskonaly sposób na wyciaganie wydzieliny. Dziwię się, że lekarka tak po prostu lekką ręką dała antybiotyk zamiast jakiegos leku przeciwzapalnego typu Eurespal albo Neosine. U nas było zapalenie krtani, młoda miała potwornie zachrypniety głos jak stary chłop, kaszlała bardzo "soczyście", ale osłuchowo była czysta, więc dostaliśmy Neosine i prawoślaz (niejeden lekarz przepisałby antybiotyk "na wszelki wypadek"). No i przeszło jej. Teraz jeszcze troszeczkę kaszle, ale juz bardzo rzadko!
 
Ostatnia edycja:
ewitka - brała wczesniej kilka dni elofem, ale zaniepokoiło Panią doktor to że ma bardzo dużo flegmy a za mało kaszle. i nic z nosa nie cieknie, tylko wszystko do gardła a ona nie odksztusza. czyli idzie do płuc. ona raczej z tych co antybiotyk dają w ostateczności.
 
Hej mamuski :-)
u nas dzisiaj busy dzien bo do lekarza szlam wiec trzebalo sie jakos do wyjscia ogarnac i to jakos wszystko zorganizowac wiec nawet czasu na BB nie mialam
yes2.gif
teraz tez pisze jedna reka bo moje bobo przytu;laniec jeden pojadl wlasnie i spi
laugh.gif

u lekarza zalatwilam co mialam zalatwic,dostalasm masc na mojego hemorojdka mam nadzieje ze mi cos to pomoze
yes2.gif
a dodatkowo zalatwilam sobie juz nawet tabletki antykoncepcyjne
laugh.gif
malutki troszke dzisiaj werandowal,krasnal kochany i jak sobie fajnie spal az milo bylo patrzec na niego :tak:
Kaira duzo szczescia i zdrowka zycze Lence ;-) czas leci przy dzieciach niemilosiernie :-D
Wiola zdrowka zycze Amelce,jak dziecko choruje to jest cos okropnego dla matki az sie serce kraje jak sie widzi ze dziecko cierpi....moj malutki w szpitalu dostawal antybiotyk mial nawet welfon w raczce przez ktory mu go podawali echhh co to byl za widok dla mnie w tak malutkiej raczce....jeszcze raz zdrowka zycze kochana

Padam na ryjek juz dzisiaj
sorry2.gif
nerd6bs.gif
a gdzie tam do konca
dry.gif

Milej nocki mamuski ;-)
 
kaira - zdrówka dla Lenki i ogólnie samych radości!:)

Ssabrina - no niestety serce ściska...

A moja mała po 2 dawkach antybiotyku znowu dostała jakby cudownego ozdrowienia.. czasem zakaszle ale sporadycznie, w nosie czasem się coś pojawi..i sama nie wiem co mysleć bo wczoraj u pani doktor to nie wyglądało to wszystko dobrze... i tak myślę czy jednak nie za szybko i za pochopnie ten antybiotyk:( no ale zaczeliśmy trzeba brac niestety:( chyba, że jej wszystko spływa i nie ma potrzeby kaszlu..ale nawet jak wymuszam zakaszlnięcie to czasem zakaszle ale już inaczej..albo tylko ma odruch wymiotny..heh

1. Amelki ulubiona zabawa.

SDC12334.jpgSDC12370.jpg
 
Kairko, już za miesiąc roczek!!! Ale to zleciało. A jak tam Lenka sobie poczynia? Próbuje już chodzić? Bo jak stoi, to już jakąs fotkę chyba pokazywałaś.
Violka, no to rzeczywiscie jak jej nie przechodzi i ta flegma jej zalega, może to być niebezpieczne. Zdrówka dla Amelki.
Na tej pierwszej fotce wygląda jak chłopak łobuziak, ale na drugiej pannica pełną parą!! Pieknie stoi.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wiola i jak tam dziś? Mam nadzieję, ze jest lepiej. Zdjęcia świetne. Wiesz, ze zabawa kablami to też ulubione zajęcie Kamilka. Pięknie Amelka stoi.
Saabrinko pamietam jak cieżko było na początku wszystko logistycznie poukładać, żeby się wybrać, teraz jest już łatwiej.
U nas dosyc ciężka noc, dużo pobudek, chyba zęby.. ale za to spał Kamilek do 6:20:tak: i przez to ciut spóźniłam się do pracy.
Miłego dzionka
 
Do góry