reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

IZW &&&&&&&&&&
Zjola???????
Aniunia odpoczywaj i &&&&&&&&&&

Dziewczyny Wy nie wiecie jak się leki przesyła? Napisan eże temp do 25st. przechowywanie.To są ampułkostrzykawki clexan.
 
reklama
gosiulek jak mój mąż był po wypadku dwa lata temu brał to przy połamanaych obu nogach - działa również przeciw zakrzepowo - tez mniej wiecej było to w tym czasie czerwiec/lipiec pielęgniarka która do nas przychodziła zmieniac opatrunki kazała to trzymać w lodówce, ale przy wysyłce nie mam pojęcia .... ja bym chyba wysłała w termosie o ile nie przekroczy to wartości samych leków, chyba ze dla kogoś np za granica kto nie ma do tego dojścia i lek jest bezcenny. Albo w tej reklamówce na mrożonki ... nie wiem co ci poradzić, dostawcy aptek raczej tez nie dostarczaja leków w chłodniach
 
Anniunia - trzymam kciuki zeby wszystko bylo ok. Ja tez mam twardnienia juz dosc regularne i to samo bylo w ciazy z Ela. Skonczylo sie zalozeniem pessara ale to pomoglo na szczescie. Teraz poki co szyjka daje rade.
Lili - oj dziwnie sie czuje patrzac na ta '3' z przodu :-D. Kiedy to zlecialo:confused:. Tez masz takie wrazenie patrzac na swoj suwak?
IZW - kciuki zacisniete!

Zanioslam dzis probke moczu i na szczescie wszystko ok, nie bylo juz sladow cukru. Odetchnelam z ulga:tak:
 
aniunia spokojnie na tym samym etapie ciązy miałam to samo ( dokładnie zaczęło sie w 28 tyg), przez tydzień chyba miałam regularne .skurcze ja tylko się ruszałam. I miałam wsio w d*** nic nie robiłam. Nakaz leżenia od lekarza był dla mnie święty. Jak gdziekolwiek musiałam do sklepu czy coś to samochodem, nie dźwigałam najlżejszej reklamówki z zakupami, nie gotowałam w domu itp. No i przenosiłam młodego równo tydzień ( a i tak poród był wywoływany ) więc leż kobieto!!! i będzie wsio ok :) &&&&
 
Jestem po wizycie.
Ciąża 4/5tydz. a więc wcześniutka ale to wiemy. Pęcherzyk się pojawia...Lekarz mówi że ciąża jest.Pozamaciczną wyklucza ponieważ jest rozpulchnienie.Za tydz. w ramach tej wizyty mam przyjechać na usg żeby już było wszystko widać.
To super, kciuki za serduszko. Gosiu wiem, że leki drogie, ale dacie radę. Jakby coś było potrzeba to się pomoże. :tak:
Kacper w tamtą stronę podróż zniósł super ale z powrotem wymiotował
unhappy.gif
Teraz śpi.
Jak Kacper?


edit. Pisała do mnie Kasiaa24.Położyli ją na oddział i być moze jeszcze dziś maleństwo będzie na świecie.Bardzo prosi o kciuki za szybki poród.:tak:
Kasiaa24 - mocno kciuki zatykam, mam nadzieję, że tulisz już Maluszka. :tak:
i prosze o mocne trzymnie kciukaczy za moją kruszyne - jutro połówkowe
Będzie dobrze, a kciuki trzymam. :tak:

Mam nadzieje, że Twoje będą lepsze od moich..
Przecież Twoje wieści nie są takie złe, leżeć i się oszczędzać, a wsio będzie ok, nie urodzisz wcześniej, bo masz urodzić w terminie. :tak:

Dziewczyny Wy nie wiecie jak się leki przesyła? Napisan eże temp do 25st. przechowywanie.To są ampułkostrzykawki clexan.
Zależy skąd dokąd? Jak długo mają iść.

dostawcy aptek raczej tez nie dostarczaja leków w chłodniach
Mają specjalne pojemniki i klimatyzowane auta, to wystarczy.

Lili - oj dziwnie sie czuje patrzac na ta '3' z przodu :-D. Kiedy to zlecialo:confused:. Tez masz takie wrazenie patrzac na swoj suwak?
Zanioslam dzis probke moczu i na szczescie wszystko ok, nie bylo juz sladow cukru. Odetchnelam z ulga:tak:
W szoku byłam pierwszy tydzień, teraz powoli do mnie dochodzi, że każdy kolejny tydzień więcej na suwaku to już tak jakby mi ktoś coraz bardziej po piętach deptał. :-p

Dobrze, że mocz ok. Kiedy do PL zjeżdżacie?


Jak to moje dziecię będzie takie żywe jak jest w brzuchu to będzie przekichane. :-p
 
Gosiulku to trzymam za kolejną wizytę &&&&&&&&& i jak twój synek?

Zjola
czekamy na wieści z wizyty!!!!

Aniunia leż i odpoczywaj jak najwięcej.

Lili
jeśli będzie takie żywa jak w brzuchu to będziesz miała ciekawie a prawdopodobnie coś w tym jest, bo Tomek strasznie skakał w brzuchu a najbardziej w nocy i tych nocy boję się najbardziej
 
Dobra babki :)

Nie miałam wczoraj internetu i doopa, nie mogłam napisać.
Teraz piszę :)
Plamienie już wczoraj się nie pojawiło. Gin mnie zbadał i w środku też czysto. Na usg okazało się, że pęcherzyk urósł z 5,1 mm do 9,6mm. Było bardzo niewyraźne ale jednak widoczne echo zarodka. Serducha jeszcze nie ma, bo to za wcześnie, tak powiedział gin. Na wizycie 3 sierpnia dowiemy się więcej. Zwiększył mi dawkę duphastonu do 3 X dziennie. Ulżyło mi, choć wiem, że skakać pod sufit będę dopiero jak się urodzi. No oby dalej do przodu, to będzie dobrze :) jak na razie wasze kciuki mają magiczną moc, więc proszę o więcej :sorry2:

Buziaki kochane.

Aniunnia - będzie dobrze, dacie radę. jak serducho ładnie bije to w porządeczku no i &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Zjola super wieści:tak:
Lili Kacper ma chorobę lokomocyjną.Myślałam że będzie już dobrze ale niestety nie.
Co do leków.Koleżanka odda mi 30szt. więc na miesiąc mam. Zaraz pójdę do rodzinnej porozmawiać.Moze uda mi się....

Kasia24 wczoraj jeszcze o północy leżała pod drugą kroplówką i nic się nie działo. Trzymajcie mocno kciuki.
 
reklama
Do góry