reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
Kahaka a spacerówka jaka jest,wiesz? Chodzi mi czy jest w miarę szeroka...A mogłabyś zmierzyć od koła do koła ile ma długości?
edit.Już nie trzeba.Przeczytałam że waży 22kg.Za dużzo_Oni mieszkają na 4piętrze.
 
Malinakaizi, mozesz chodzic i do 10 ginekologow na kase chorych i nikt nie ma prawa sie przyczepic, masz ubezpieczenie, to masz prawo.Co do Clexane, to trzymaj sie tego lekarza , który chce Ci go przepisywac jako refundowany, bo jak sama napisałaś bez refundacji jest bardzo drogi.Po dwóch poronieniach , lekarka rzeczywiście moze teraz bać sie przepisywać Clexane, ja czytałam ze teraz dopiero po trzech jest refundowany, albo jeśli masz stwierdzone badaniami wskazania do jego brania.Nie mam pojęcia co oznaczają te skróty badań, ale jeśli któreś z nich wyjdzie nieprawidłowe, też możesz sie domagać Clexane, o ile mają związek z krzepliwością krwi.Ja jestem po poronieniach i biorę Clexane, moja gin wypisuje mi refundowane recepty bez mrugnięcia okiem, ale ja mam stwierdzony badaniami niedobór białka S i w moim wypadku Clexane jest refundowany.A kto dał Ci skierowania na te badania , hematolog?
 
Gosiulek przeczytała pierwsze zdanie jakie napisałaś i mi sercducho zabiło, a później rozczaowanie, nono ;-)
Kahaka mi tez sie własnie taki podoba to jeden z tych które mam na oku
A to mój "brzuchol"
DSC00346.jpg
 
Kahaka a spacerówka jaka jest,wiesz? Chodzi mi czy jest w miarę szeroka...A mogłabyś zmierzyć od koła do koła ile ma długości?
edit.Już nie trzeba.Przeczytałam że waży 22kg.Za dużzo_Oni mieszkają na 4piętrze.
Osobiście polecam wózek GRACO tour de lux.
Lekii ,zwinny ,łatwo się składa ...
Miałam z Kubusiem ,służył do 3 lat .
Teraz też taki mam i nigdy w życiu nie kupię innego .;-)
 
queenie no mam nadzieję,że nikt mi nic nie zrobi za to bieganie od lekarza do lekarza ale po stracie człowiek już nikomu tak naprawdę nie umie do końca zaufać;(( Badania przepisała mi ta sama lekarka co mi clexane przepisała ale faktycznie badania robiłam w instytucie hematologii oczywiście prywatnie bo tego też NFZ nie refunduje:(
 
reklama
Witam się i ja
Eskapada zaliczona, oj ciężko było się przedostać przez te śniegi:szok:
Kondycji to ja nie mam od dawna:-D, ale żeby się tak ssapać:-D:-D:-D.
Miło było się wyrwać z domu i z ludzmi pogadać.
Niestety ze mnie gapa straszna i zapomniałam zostawić l-4, zorientowałam się w drodze powrotnej w autobusie:wściekła/y:, przez to mój m będzie musiał tam podjechać jak wróci, a ma być do 2 godzin.

Mówie wam przerąbane, miał być w środę i pojechać po porodzie, a on wraca dzisiaj i jedzie jutro o 18. Twierdzi, że zdąży wrócić do środy, ale ja tego nie widzę:no::no::no:.

Pati też miała wczoraj fajny dzień, nawet sanki zaliczyła:-).
Miała u mnie w pracy przygodę w toalecie. Niepowiedziała, że idzie więc jej nie uprzedziłam, że tam jest fotokomórka, która szybko gaśnie:sorry:. Jak się zorientowałam, że tam poszłam to już wiedziałam...wchodzę, a ona bidulka stoi wystraszona i wyciera się swoimi chusteczkami, bo jak jej zgasło światło to nie wiedziała gdzie co jest. Machała rączkami, ale jest za niska i nie zapaliło się światło. Potem uśmiałyśmy się z tego nieziemsko, a Patulka skończyła spokojnie co zaczęła:-D:-D:-D.

Wczoraj przetarłam szlaki więc jeszcze dziśiaj wybieram się na uczelnie, ale tylko na chwilkę;-).
Pozdrawiam
 
Do góry