reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Kłaczek - Karol cudowny, śliczna czapa, pogadaj z dziewczynami na forum z UK na pewno podpowiedzą co i jak. :tak:
Kahaka - nie każde dziecko musi ważyć 4kg od razu, głowa do góry, jest szansa, że się jeszcze obróci, ma całe 3 tygodnie. Są na to sposoby i często się udaje, tylko poszperam na forum co i jak. :tak: I staraj się spać na boku, wtedy dzieć ma więcej miejsca, a w nocy dziecko jest najbardziej aktywne pomimo, że tego nie odczuwamy. :tak:
 
reklama
Lili, ja się nie boję cc. Nawet jestem spokojniejsza, bo jest ustalony plan i wiem mniej więcej czego się spodziewać. Aha, i raczej się nie obróci już, bo ja mam macicę dwurożną i nie ma za bardzo możliwości.
qennie, moja córcia nie jest ogólnie mała, tylko ma za mały obwód brzuszka w stosunku do innych wymiarów.
 
Karolci kochana będzie wszystko dobrze napewno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tylko znów nie znikaj!Przepraszam jak napisałam coś nie tak.
Ja ze wzg że znam wszystkie szpitale na górnym śląsku nie poleciłabym żadnego na żadna specjalizację :)ja r`dziłam w PkP Ligota bo tam miałam swojego lekarza i mu zaufałam:)Nie mogę narzekać było sppoko.


Nie zniknę tak łatwo....ale nie ukrywam, ze trochę mi sie zrobiło przykro...że otrzymałam taką krytyke mojego wyboru....już nie mówiąc o opisach dramatów jak to lekarze nie dopilnowali...ale to akurat szpital szpitalem, jak gdzieś są "dupki" to nic na to nie poradzimy.
ale tak jak piszesz...ja zaufanego lekarza mam na Łubinowej i nie wyobrażam sobie rodzic w innym miejscu...chyba, ze siły wyższe zadecydują inaczej.


Słuchajcie jak to jest z ta siarą...bo wszędzie ostrzegają, żeby tych kropelek nie wyciskać, bo spowoduje to produkcje pokarmu na którą jeszcze stanowczo za wczesnie....ale jak śpię na którymś z boków (najczęściej na lewym) to potem koszulka mokra z tej strony....czy takie uciskanie piersi przez sen...nie powoduje nadmiernego wylewania się tego płynu i czy to nie szkodzi ?
 
quennie, kahaka - u mnie też wymiar brzuszka dziecka po 20 tc zawsze był o ileś tam za mały, pod koniec ciąży o około 2 tygodnie był mniejszy. było podejrzenie, że dziecko prawidłowo nie przybiera i mój brzuch też przez ostatnie 5 tyg ciąży nie urósł ani o cm (a poród był w 41tc) no i urodziłam piękną, zdrową i długą (57cm) córeczkę o wadze 3 245g, obwód i głowy i brzuszka - 32cm. dzięki temu Mała bez trudu i szybko się urodziła, a ja ani nie pękłam, ani mnie nie cieli... trzeba monitorować przepływy, jeśli jest ok, to nie ma za bardzo powodów do zmartwień. no i trzeba pamiętać, że usg też nie jest w 100% dokładne
 
Nie zniknę tak łatwo....ale nie ukrywam, ze trochę mi sie zrobiło przykro...że otrzymałam taką krytyke mojego wyboru....już nie mówiąc o opisach dramatów jak to lekarze nie dopilnowali...ale to akurat szpital szpitalem, jak gdzieś są "dupki" to nic na to nie poradzimy.
ale tak jak piszesz...ja zaufanego lekarza mam na Łubinowej i nie wyobrażam sobie rodzic w innym miejscu...chyba, ze siły wyższe zadecydują inaczej.
Słuchajcie jak to jest z ta siarą...bo wszędzie ostrzegają, żeby tych kropelek nie wyciskać, bo spowoduje to produkcje pokarmu na którą jeszcze stanowczo za wczesnie....ale jak śpię na którymś z boków (najczęściej na lewym) to potem koszulka mokra z tej strony....czy takie uciskanie piersi przez sen...nie powoduje nadmiernego wylewania się tego płynu i czy to nie szkodzi ?
Karolciu mi siara zaczęła sie pokazywać ok 28 tyg byłam po nocy przemoczona, a jak przyszło do porodu to zero pokarmu. Uciskanie nie szkodzi o ile ty na siłę tego nie będziesz wyciskać:)
To nie krytyka Twojego wyboru to byl tylko malutki fakt. Dziewczyno będzie wszystko ok. Do którego z lekarzy chodzisz???
 
a_gala- dzieki za pocieszenie, mam nadzieje ze w moim przypadku bedzie podobnie i Zosia pomimo malego obwodu brzuszka , będzie zdrową i silną dziewczynką.Przepływy mam jak na razie w porządku, więc tym się pocieszam.Ale ogólnie ta troska o prawidłowy przyrost wagi dziecka i wymiary brzuszka jest dobijająca, wiadomo każda matka chciałaby jak najlepiej dla swojego dziecka.
Buziaki dla Elenki, jeśli będziesz miała czas i ochotę wstaw jakies zdjęcia Córeczki bo jest urocza i z przyjemnością sie je ogląda.
 
Witajcie dziewczynki.
Ja dziś mam ciężki dzień przed sobą ,ale jakoś trzeba sobie poradzić .
Córka pierwszy dzień do szkoły pojechała ,więc na mnie spada obowiazek odebrania młodego ze szkoły .
Przy okazji muszę zabrać psy do lasu ,bo mam po drodze.
Jak się wybiegają to trochę spokoju będzie przynajmniej w domu.
W drodze powrotnej zajadę do sklepu na mini zakupy ,bo wszystko się kończy ...
Potem muszę zrobić obiad i dopiero po obiedzie dane mi będzie położyć się do łóżka .. :baffled::baffled:
Jakoś kiepsko to widzę ,ale nie ma wyjścia :no::no:
 
Zjola i co z tym dalej robilas? Ja mialam jako dziecko jakas taka alergie, ale tylko po kurzych jajkach sypalo mnie jakbym sie w pokrzywach wytarzala. Mleko itp. spokojnie moglam.
 
reklama
Do góry