reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Miskam, pospal z godzinke, walczy znowu... Ja dzis bylam grzeczna jak zawsze - nic nie robilam innego niz zawsze, nie jadlam nic specjalnego ani nie pilam zadnych "dopalaczy". Mlody pospal z godzinke i juz walczy. :-)
Kurcze, widzisz? I masz zdrowa corunie! Tak sie ciesze... Bedzie sliczna, mala krolewna!
 
reklama
miśkam, ale super! Gratuluję :tak: ale wiecie co, jakoś wcześnie Wam lekarze tą płeć potwierdzają. Moja gin w 14 tc nawet nie chciała słyszeć o podpatrywaniu, bo twierdziła, że za wcześnie.

Ja lecę spać, bo jutro muszę rano wstac na tę glukozę paskudną. Dobrze, że mąż jutro nie jedzie do Warszawy, to w razie czego po mnie przyjedzie, jakbym nie mogła dojśc do domu sama.
Dobranoc babeczki
 
Kahaka - każdy organizm reaguje inaczej, trzymam kciuki by picie było bezbolesne :tak:
Ssabrinaa - na CPP gratulowałam, ale tu też, gratulacje i witaj Maluszku po tej stronie brzusia, a poród 25h to chyba rekord póki co :dry: Ważne, że Malec z Wami :tak:
 
Ssabrina GRATULUJĘ szczęśliwego rozwiązania :-) czuję że relacja z porodu będzie dłuuuuuuuga ale mamy czas ;-)Zdrówka dla Was!
zjola spóźnione życzenia urodzinowe :-) Żeby do tych Twoich zmagazynowanych jajeczek jak najszybciej trafiły silne, zdrowe wojowniki Twego chłopa :-D
As mam nadzieję że do dzis dolegliwości całkiem ustąpiły!
Ilonka, miśkam super że wizyty udane, gratuluję odpowiednio synka i córeczki niech sobie dalej spokojnie rosną i obdarzają Was miłymi kopniakami codzień :-)
kłaczek apropo kopniaków- podejrzewam że Twój jest taki aktywny, bo podebrał temperament od mojego księciunia który co najwyżej leniwie kopnie albo rozepchnie się ze dwa razy wieczorem :baffled: Już nic nie chciałam pisać ale po wieściach od Emy praktycznie zupełnie przestał się ruszać na dwa dni :szok:
EwelinaK możliwe że nie pisałam o imieniu :tak:Arkadiusz, o ile nic nam się nie odmieni. Długo nie mogliśmy wymyślić imienia, tak nam Filip wszedł do głowy, no ale niestety Filipa nie ma :-(
 
Ostatnia edycja:
Oj troszkę dobrych wiadomości od Was :)

Ilona - dobrze, że wsjo ok :)

As - Ty się nie wygłupiaj, tylko odpoczywaj! Zaczyna się jak z Kubusiem, mówisz? Ale Kubek na świecie, to i tu będzie ok.

Kahaka - kciukasy &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Poroniona - dzięki za życzonka :)

Buziaczki dla wszystkich a ja mam jutro histeroskopię i już się bojam :szok:
 
Zjola - przepraszam, przegapiłam z tego wszystkiego wczoraj:( Wszystkiego najlepszego Kochana! Niechaj Ci się marzenia spełnią, a szczególnie to jedno!!!!!!!I powodzenia jutro!
As - jak tam dzisiaj? lepiej?odezwij się, jak będziesz mogła...
Kahaka - wiem, że to jeszcze wcześnie na określanie płci, ale jak Marysi coś wyrośnie, to też się nie obrażę:) Najważniejsze, żeby Dzidzia urodziła się zdrowa i wtedy, kiedy powinna. Choć w sumie w tamtej ciąży też wcześnie poznałam płeć i przy porodzie się potwierdziło...
Tak w ogóle dziewczyny to muszę Wam powiedzieć, że jestem pod ogromnym wrażeniem wczorejszego badania. Byłam u lekarza, którego polecił mi mój gin. Ponoć pan jest specjalistą od wykrywania wad rozwojowych. Miałam pojęcie jak wygląda usg genetyczne, bo ze Stasiem też robiłam, ale tym razem szczęka mi opadła. Tamtym razem trafiłam do bardzo niemiłej dr, która określiła tylko wielkość NT i na opisie wpisała mi mięśniaka, bo tak zdiagnozowała moją wadę macicy:szok:Wczoraj okazało się, że pan ma super sprzęt i wszyściutko dokładnie widać. Określił dokładnie ryzyko wszystkich trisomii, zbadał serduszko, pępowinę, narządy wewnętrzne,główkę, rączki i nóżki.Za każdym razem robił zbliżenie, wszystko pomierzył. Powiem Wam, że to pierwszy lekarz, który bardzo szczegółowo na usg pokazał mi jak wygląda moja macica podwójna, pokazał obie jamy, wyjaśnił jak są położone. A na koniec kiedy robił opis, przez chwilę usg wykonywał jego praktykant i wtedy na spokojnie mogliśmy pooglądać, jak dzidzia mieszka w brzuchu:) Aż mi łezki poleciały, a mój mąż był tak szczęśliwy, że po wszystkim kupił mi wielki bukiet róż:) Smutno mi się tylko zrobiło, że nigdy tak mojego Stasia nie oglądałam, bo jednak jakość tego usg była zupełnie inna od wszystkich moich dotychczasowych:-(
 
reklama
Miśkam - ja też i na USG genetycznym i na połówkowym byłam u lekarz specjalizującego się w ultrasonografii płodu, którego poleciła mi moja gin. sama od razu uprzedziła, że ona tak specjalistycznych badań nie wykonuje, uważam, że dobrze, bo ciężko być specjalistą "od wszystkiego". też byliśmy zachwyceni podejściem i fachowością lekarza no i oczywiście jakością obrazu na monitorze. Nam też pan doktor wstępnie określił płeć już w 14tc, choć zaznaczał, że to tak na 60% i że potwierdzi po 20 tygodniu, ale nie pomylił się i wygląda na to, ze nadal noszę dziewczynkę :-)
Ja uważam, że określenie płci na tak wczesnym etapie jest możliwe, tylko zależy od fachowości lekarza i jakości sprzętu.

Ilona - gratuluję chłopca!!!

Od jakiegoś czasu szukałam książki - albumu dla naszego dziecka, w którym wpisuje się różne dane i osiągnięcia dziecka, wiecie co mi chodzi... no i wreszcie znalazłam i z czystym sumieniem polecam Album naszego dziecka dziewczynka. Moje pierwsze lata - Opracowanie zbiorowe - 35,49 zł - empik.com

A no i mogę się pochwalić, ze torba do szpitala już spakowana, cała wyprawka wyprana, poprasowana i poukładana w komodzie, zapas pampersów również zrobiony... Czekamy...
 
Do góry