reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Witam sie weekendowo,

Jankesowa - trzymam kciuki zeby Twoj synus jednak zdecydowal sie opuscic mamusiny brzuszek przed swietami:tak:
Alicja - co do imienia to ma byc miedzynarodowe zeby dla Polakow i Irlandczykow bylo w miare latwe w wymowie, moze Ola albo Ela. Wciaz myslimy :-)
Ewcia - dziekuje, a Ty masz juz wyznaczony termin swojego usg?
Karollcia - ciesze sie, ze masz juz umowe:-D
Aneczka - rozumiem Cie kochana, ja tez nie zawsze mam sile pisac ale regularnie Was podczytuje. Ciesze sie, ze z Mama lepiej i trzymam kciuki za dobre wyniki.

Ja juz uciekam spac. Milego weekendu!
 
reklama
Dzień dobry Babeczki:-)


Jankesowa
jak nocka;-)

Lili, to mnie bardzo cieszy, że do 3 tygodni przed porodem może wyłazić:-p:-p
bo zauważyłam to jakieś półtora tygodnia temu:-D

Silentenigma,
nie powinnaś się martwić;-)
 
Silentenigma ja Cię zamorduję! Suwaczek pięknie mknie do przodu a ty się wciąż zamartwiasz! Uszy do góry kochana, zobacz ile już za wami bez komplikacji. Nic złego się nie stanie, musisz w to wierzyć. Mała pewnie kopie Cię po pęcherzu i tyle. Daj sobie na wstrzymanie, bo nie potrzebne te nerwy. Buźka

Ewciu buziaczki, ty też już na walizkach a dopiero co wstawiałaś suwaczek :) Pozdrów Mikołajka i podeślij bociana, bo jakoś tak wyszło, że nie zabezpieczyliśmy się w tym miesiącu :)
 
Ostatnia edycja:
magnusik super, że badanka ok i jesteś spokojna
Cati mam już termin usg polowkowego, ale to jeszcze dobre 3 tygodnie :-(
Aneczka ale na święta już mama będzie w domku? dobrze, że już najgorsze za nią, trzymam kciuki za prawidłowe wyniki!
A Jankesowa jak tam kolejny dzień - coś się ruszy dziś? :-)
 
Dziewczyny kochane jestescie a ten moj osiołek nadal siedzi. Noc mialam ciezka wszystko mnie bolalo i zero wygodnej pozycji ale tez ani jednego skurczu :-( cholipa z czego ja mam te szyjke co??:baffled: Dola mam przez to wszystko juz bo mam dziwne przeczucie ze do swiat ani rusz :confused:
 
Witam sobotnio
&ewcia- no ja raczej na pewno nie będę rodziła w Warszawie. Przeraża mnie wielkość tych szpitali. Będę rodziła w chojnicach.wiesz tam mam zaufanie do połoznej, lekarzy, tam rodziłam i Tymka i Melkę.
Jeśli wyszło by ze jedank w Warszawie to wybrala bym szpital Bielański ale to tylko dlatego że tam mam znajomego ordynatora i mówil że gdyby cos się działo to pomorze.Ale mam nadzieje ze nic nie będzie i urodze w chojnicach.
Magnusik- ciesze się bardzo że wszystko ok.No i gratuluje synkaJ
Jankesowa- oj zycze żeby już się ruszylo.
Miłej soboty życze
[FONT=&quot]Ja zaraz lecę z małym na dwór bo mi chate rozniesie.[/FONT]
 
Magnusik - gratulacje Synka! :tak:
Jankesowa - a kiedy KTG masz teraz? Nie powinnaś chodzić już codziennie? :dry:
Karollcia - słoneczko świeci to Tymka energia rozdziera, nie ma się co dziwić ;-)
Aneczkab - zdrówka dla Mamusi i trzymam kciuki by wsio było ok :tak:
Ewelina28 - jak tam się czujesz? ;-)
Ilonka26 - jak zatoki, lepiej troszkę? :sorry2:

Pozdrawiamy bez wyjątku Grubaski wsiśtkie :tak:
 
Jankesowa a może pojedź do szpital i nakłam,że źle się czujesz,ze słabo czujesz ruchy to zrobią Ci KTG przebadają i zobaczysz tylko naściemniaj mi tak gin kazała robić w weekendy najwyżej zostaniesz. ja wiem jak Ci ciężko:tak:...

POZDRAWIAM GORĄCO!!!!!
 
Jak mam na klamac ze slabo czuje ruchy jak moj szkrab przez skore chce wylezc ze przez bluzke widac jak sie wierci.... daje mu czas do jutra a jak nie to sie prze jade do szpitala jutro na KLAMIE I TYLE bo co mi innego zostalo.
 
reklama
Do góry