reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Witam

Karolcia, Danula dziękuję za kciuki i proszę o więcej :) Mam nadzieje, że wy już wkrótce tu się zadomowicie :)
Na inne wątki na razie nie wchodzę, bo jeszcze troszkę się boję, a ten mam zapisany w zakładkach, więc zaglądam tylko tu

Karollcia widać już widać, ładnie się zaokrągla twój brzuszek, mój nawet już teraz wychodzi a to dopiero 10tc :)

Aneczkab cieszę się, że jest wszystko z wami dobrze, ja biorę od początku magnez i bardzo go chwalę, bo jestem nawet spokojniejsza przy jego braniu. A brzusio śliczny, ja mam niewiele mniejszy po zjedzeniu :)

jankesowa, kobieto mały wyjdzie w najmniej niespodziewanym momencie, zobaczysz :)

Annas no u mnie szpitale też są blisko więc w razie czego faktycznie w każdej chwili można dowieźć rzeczy, duża zaleta pobliskich szpitali :)

Emy jak samopoczucie?? Kiedy masz wizytę u gina?

Ewcia, a u ciebie co? Bo pojawiasz się na chwilkę i znikasz :)

magnusik, cieszę się, że idzie wszystko po twojej myśli, będzie dobrze. Sama jeszcze uczę się całkowitej wiary w mojego króliczka, ale jak to dziewczyny kiedyś napisały, jak my nie będziemy w dzidzia wierzyć to kto ma za nas to zrobić?
Zaglądaj częściej

śmigam coś zjeść i ogarnąć mieszkanko, bo rodzice mają wpaść, a przydałoby się jeszcze skoczyć do sklepu po drożdżówki dobre :)

Kochana zaciskam jak najbardziej &&&&&&&&&&&& i mam nadzieje, że jak będziesz już spokojniejsza zajrzysz i do nas na chwile i przestań się bać a zacznij wierzyć, że będzie dobrze. Kilka dziewczyn nie wierzyło a teraz czekają albo na rozwiązanie albo mają już maluszki koło siebie.
Będzie dobrze kochana :-)
Buziaki :**

Pozdrawiam Was wszystkie :-)
 
reklama
karollcia dobrze, że lekarze teraz tak chuchają u Ciebie, żeby było ok! podoba mi się takie podejście, na pewno jesteś spokojniejsza!
ilonka26 u mnie po maleńku do przodu, dziś zaczyna się kolejny tydzień - :-D super
Fajnie byłoby już być na takim etapie, żeby czuć dzidzię - zawsze spokojniej. Powoli odstawiam leki - Duphaston zmniejszam do 1 tabl/dziennie. Mam nadzieję, że to nie zaszkodzi, ale takie zalecenia ginka, to chyba nie powinno...
dziewczyny która teraz pierwsza w kolejce do rozpakowania według terminów? :-)
 
Hej
Ewcia skoro lekarz kazał odstawiać, to na pewno wie co robi. Teraz w kolejce ja z Jankesową, no ale kto wie, czy nas ktoś nie wyprzedzi, bo my takie jakieś powolne:)
U mnie KTG ladnie wyszło, serduszko ok, skurcze regularne do setki.. tylko, ze prawie ich nie czułam. W dzień bolało mnie spojenie łonowe, ale teraz wszystko przeszło, tylko brzuch twardnieje. Moze tak małymi kroczkami urodzę za dwa tyg:) Jutro mam wizytę u swojego ginka, zobaczymy jak tam szyjka i ile Maluszek urósł. Dobrej nocy.
 
&Ewcia ja też powoli zmniejszam dawkę progesteronu. O d16 tyg powinno już normalnie funkcjonować łożysko, więc taka wysoka dawka progesteronu nie jest potrzebna aż do całkowitego odstawienia
 
Hej dziewczyny!!

Ja tylko na chwile widzę że powoli nas tu przybywa magnusik , ewcia witajcie bo chyba was jeszcze nie witałam

Jankesowa śliczny brzusio jeszcze trochę i Twój i Annas81 maluszek do nas zawita;-)

Karolciu twój brzuszek też już ślizny

Emy czy ja wiem czy taki zgrabny???

Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru idę spać bo padam pa
 
Ostatnia edycja:
Aneczkab zgrabniutki brzunio neidawno Jankesowa takim swieciła:) a teraz proszEna wylocie:p
Jankesowa uwielniam Twój brzunio pochoduj go jeszcze trochę:p ,ma zupelnie inny ksztalt niz ja mialam.mój byl taki rozlazly wydaje mi się,a twoj fajowy
Magnusik ale fajnie,ze cieżaróweczek przybywa.na cpp nei znajduję czasu ale fajnie,ze tu przybywa.gratuluję!!!
Rany Emy jak ja cieszę się ,że tu jesteś!!!!!! GRATULUJĘ!!!

resztę wielorybiczek brzuchateczke ściskam najmocniej jak potrafię!!!o wszystkich myślę...podczytuję nawet jak nie piszę
 
ola** dzięki dzięki, jestem, przeciez nie zostawię was tak samych! bujam sie troche po listopadówkach ale tylko tutaj jest jak w domu :)
ilonka- dzieki, nawet dobrze sie czuje, brzuch troche pobolewa i piersi rosną (swoja droga mam nadzieje ze kiedys przystopuja bo juz sa spore ) pierwsza wizyta juz za mna widzialam maly cud, mam duphaston x2 i dowcipnie tez jakis progesteron prontogest sie nazywa. nastepna wizyta pod koniec kwietnia. mam nadzieje ze u ciebie ok, nie martwisz sie na zapas i cieszysz sie kruszynka

jankesowa- jaka piłka super! juz wiem co masz na mysli pisząc, ze sie kulasz :)

w takim razie nastawiam sie na 7 kwietnia na podwojny poród u ciebie i Anny :)

pozdawiam
 
Witajcie,
melduję tylko, że My nadal się trzymamy...mój Syn kopie rzadziej, ale za to mocniej...nie wiem po kim to to siły tyle ma :-D
Mamy zamiar wytrzymać conajmniej do 35tc i basta (yhmm...ja sobie mogę), choć pakowanie torby - rozpoczęte! ;-)

Pozdrawiam Was wszystkie!
 
reklama
Do góry