reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
Zakupy jednak przełożone na godzinkę późniejszą, bo mój P wziął się za skręcanie łóżeczka, wymiany żyrandola u Małego w pokoju, naklejanie piankowych ozdób nad łóżeczkiem itp. Słucha przy tym "ogórka wąsatego" :-D, a ja mam ubaw ;)


Karollcia33, cosik się tam już zaokrągla, super brzunio!
 
Ostatnia edycja:
ewelinko hehe meza masz udanego
karollciabrzucha zaczyna sie wybijac :tak:

Hemoglobina troche skoczyla wiec jest dobrze :tak: chyba bede w domu siedziec bo kazdy mi sie pyta kiedy rodze :cool2::eek: po raz setny w danym miesiacu, moje dziecie sobie wywija a mnie zga nie milosiernie gdzies w szyjce moze sie skraca???:dry:
 
Ilonko spakowana.. tzn jeszcze co chwila się zastanawiam, czy wszystko, ale u mnie nie ma problemu, szpital kilometr od domu, zawsze można dowieźć.
Karolciu na Ciebie też czekamy.
Ewelinko grunt to dobry humor:)
Karollcia chudzinko nasza, dobrze, ze masz suwaczek, inaczej bysmy pomyślały, ze wody sie napiłaś:) śliczny:)))
 
Ilonka kochana piszę i tu bo i nas nie bywasz ostatnio, ale mi się micha ucieszyła jak zobaczyłam Twój suwaczek GRATULUJE kochana i trzymam za Was mocno &&& :-)

Pozdrawiam wszystkie :-)
 
podczytuję was dziewczyny już jakieś 4-5 tyg, ale dziś odważę się napisać :) zaczynam wierzyć w moją kruszynkę i przestaję powoli się bać marzyć i planować jak to będzie po tej stronie brzucha :) pozdrawiam
 
magnusik serdecznie witamy ;-)

Ja to tak bym sobie porod na 1 kwietnia moze zaplanowala... albo na 4 kwietnia oooo moze by dalo rade sn co by moj maly kolosik jeszcze tak nie urosl :-)
 
reklama
magnusik witaj :-) już na cpp gratulowałam Ci udanej wizyty i tutaj również - dobrze, że nabrałaś wiary w dzidziusia
Ilonko również Tobie gratuluję udanej wizyty, to najważniejsze!! :-) a suwaczek mknie, zaraz będzie dwucyfrowy... :-)
Alicja śliczne imię - Szymek, jak będziesz miała chwilkę wklej fotki :-)
Jankesowa czy to będzie 1 czy 4 kwietnia czy jeszcze inny termin to lada moment będziesz mamusią!!! Korzystaj z ostatnich cichych nocy ;-) Bo przespane z takim pokaźnym brzusiem to pewnie już nie są?? :-)
Uspokoiłyście mnie trochę z tym tyciem. :-) Ale i tak z ciekawością ważę się codziennie :-D
 
Do góry