reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

SUPER!!! Dwa zdrowe maluszki nam się pojawiły!!!
Daa, wielkie gratulacje córeczki Darii, szyjka poboli i się zagoi, uwazaj tylko, zeby za wczesnie nie siadać. Ja też strasznie popekałam, bo miałam żylaki na szyjce.
Myszka, gratulacje, Szymonek słodziutki, ach juz się tęskni za tym swoim maleństwem.

Aniołki, ale masz dużego kluska! Moja kruszynka ostatnio ważyła niecałe pół kilo!

julitka, ja miałam na początek w rozmiarze 56 tylko kopertowe i rozpinane z przodu body, bo zdecydowanie wygodniejsze. Ale jak maluszek troszke podrósł juz takie przez głowę też zakładalam.
No i ja zawsze jeżdżę w pasach, nie wyobrażam sobie, że mogłabym jeździć bez, szczególnie na siedzeniu pasażera i kierowcy, bo z tyłu to nie zapinam.

Ewcia, szkoda, że świat jest taki niesprawiedliwy, a ludzie tak zakłamani, no i niestety jak zawsze się im upiecze. Nie znam co prawda dokładnie twojej sprawy, ale z lekarzami mało kto wygrywa. Szkoda tylko rozdrapywać ledwo co zagojone rany.
A co do 24 tygodni, to pewnie ocenili wg wagi, łozyska i innych parametrów, może wcześniejsze USG wskazywały na to, ze Maciuś jest młodszy? Mój synek urodził się w 42 tc (wg OM) ale napisane ma że w 40tc (tu akurat wg oceny łożyska). Poroniłam w 9-tym tygodniu, mam napisane w karcie, że płód miał 7 tygodni.
 
reklama
Ja to mam słodkiego mężczyzne:) pytam go czy koszule do karmienia to rozmiar M sobie kupic czy jakie.a on mi na to czy zrobic mi zdjęcie jaka wielka jestem i ,że największe:) kurcze może faktycznie L kupię.bo faktycznie przecież tyle tych kg nagromadziłam,że nie zrzucę z dnia na dzień

Julitka mam nadzieję,że mail tym razem doszedł

wiecie co jeszcze tylko trzy zajęcia na SR mi zostały.kiedy to zleciało?:)
 
Kaira, Agnieszka - no właśnie chciałam napisać, że daty Dziewczynek się pokryją :-), no ale Liwia, która nie jest już Liwią :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: może zechce wyjść wcześniej i faktycznie będzie prezent dla A. na święta ;-)
Alicja1985 - kurtka ok, ale dla mnie troszkę za krótka, wolałabym coś zdecydowanie za dupę, a najlepiej w okolicach kolan :sorry2:
Katkaa - super, że się pokazałaś, jejciu już połowa Ci minęła :szok:

Jak dziś karmiłam Adę to położyłam rękę na Jej serduszku i ono tak biło, zawsze jak tak zrobię to mam łzy w oczach, ze szczęścia, że Jej serduszko bije i rozpaczy, że serduszko Aniołka nie zabiło nigdy :-(
W ogóle jak myślę o rodzeństwie dla Ady to się zastanawiam czy kolejna ciąża będzie ok, czy te nerwy i stres będą mi towarzyszyć i jak to będzie.
 
Daaa i Mysza serdeczne gratulacje!!! To jednak udało się zachować kolejność, ale ledwo ledwo :-D Ucałujcie maluszki od e-cioci :-)

Julitka80 ja kupiłam na początek kilka kopertkowych body i nigdy ich nie założyłam. U nas świetnie się sprawdzają te rozpinane w kroku.
Ta historia z maluchem jest straszna :szok: Ale to chyba jest niedozwolone umieszczać fotelik na przednim siedzeniu?
W Stanach kobiety ciężarne muszą zapinać pasy, więc ja dylematów nie miałam zapinać czy nie zapinać. Tylko pod koniec do prowadzenia samochodu musiałam sobie kierownicę podwyższyć, żeby mi się o brzuch nie opierała :-D

Ewelina super wieści :tak:

Just79 ale Ci fajnie, że Twój Szymek przespał całą noc :-) Kiedy to Alan zrobi mi taki prezent...?

Pati mnie to kręgosłup dopiero teraz boli jak muszę swojego klocka nosić ;-) A jeszcze trochę mu zejdzie zanim się sam chodzić nauczy :blink:
 
Witam z rana:)obudził mnie dziś taki ból głowy że strach.A ciśnienie w normie.To wszystko przez ten katar którego jeszcze się nie pozbyłam od choroby :-(
A mała tak w nocy szalała ze mnie aż pare razy zabolało, A dał rękę na brzuch jak go parę razy kopła to w końcu przemówił że Ona w brzuchu chyba głodna.I powiedział ze się nie spodziewał że takie maleństwo może mieć tyle siły.i to chyba naprawdę czasem boli. Byl wczoraj ze mną posłuchać tętna i zdębiał bo nałożyły się oby dwa na siebie a do tego mała cały czas kopała w detektor. Czasem ma jakieś napady czułości ale wiem ze w końcu zrozumie jak mała się urodzi.

Ciesze sie Agnieszko o ile wszystko wypali jak powinno.I ze będzie udana równie dobrze jak twoja córcia:)
Lili- następna będzie troszkę spokojniejsza bo Ada będzie upominać się o Twoją uwagę:).
julitka przeraziła mnie Twoja szwagierka, ja raz jechałam do wypadku kiedy mamusia nie zapieła 3-mc dziecka w foteliku na przednim siedzeniu.i jeszcze przodem w kierunku jazdy z wyłączona poduszka.Zakończenie było na tyle szcześliwe że dziecko przeżyło, a mamusia obwiniała wszystkich tylko nie siebie.
Ja zapinam pasy w aucie tak żeby mnie nie krępowały i na nic nie uciskały, nie jednej kobiecie uratowały życie, choć to zależy od uderzenia.Nie zawsze pasy się sprawdzają.
Zmykam dalej spać:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam się z rana, troszkę dziś pospałam dłużej i plan jest taki, że na pierwsze dwie drzemki uderzam w kimono razem z Adą :-)
Nie zgadniecie jak Ada wczoraj zasnęła? A może? Przez 30 minut czytałam Jej bajki "Kaczkę dziwaczkę" i "Daktyle", a Ona słuchała i zasnęła. :szok: Zobaczymy czy dzisiaj też się sprawdzi ;-) Byłoby super, bo jestem za rękami i nogami by czytać dzieciom i by zapałały do książek jak mama. W każdym razie lecę do księgarni po Kubusia Puchatka, bo w kółko czytać to jest nudno i dwa sama chętnie sobie przypomnę ;-)
 
Dzień doberek:-D

A i jeszcze w sądzie gdy będzie pierwsza sprawa zgłoszę, że chcę być oskarżycielem posiłkowym!!!
Wtedy mogę zadawać pytania i nie tylko, bo o wszystkim będę informowana...
Ewcia masz rację -> bądź oskarżycielem posiłkowym, bo wtedy masz więcej praw i tak jak piszesz może zadawać pytania świadkom, a to już jest bardzo dużo:tak: współczuję Ci tych koszmarnych przeżyć:-(

dzis o 9:19 na swiat przyszedl Szymonek , jak to Mysza napisala 52 cm Milosci i 2940 Szczescia a oto i Szymonek:))))

Mysza ogromne gratulacje:-D super, że tulisz już swojego Szymonka:-)
____________

My dalej mamy przeboje z nocami, bo Bartuś strasznie się wierci i marudzi:szok:
niech mu już wyjdą te górne ząbki, bo się bidulek zamęczy:-( na szczęście w dzień chyba mu to nie przeszkadza, bo jest zajęty zabawą:tak:
 
Ostatnia edycja:
Lili my tez codziennie uskuteczniamy czytanie choc pewnie Milosz jeszcze nic z tego nie wie ale tez chcemy zeby byl takim molem ksiazkowym jak ja i moj P. :)))))
 
Cześć babeczki!

MYSZA MOJE GRATULACJE!
SZYMONEK JEST ŚLICZNY!

A ja odebrałam wczoraj wynik bety!!!?
Wzrosła prawie podwójnie z 38 tysięcy na 62 tysiące. Przy pustym pęcherzyku powinna już dawno spaść a ona rośnie! Nie biorę już luteiny od trzech dni i nie ma żadnych objawów poronienia. Miałam dzisiaj mieć zabieg ale na razie czekamy. Mam przyjść na wizytę w piątek.
Czy to możliwe, że pod koniec 10 tygodnia mógłby pojawić się zarodek chociaż tydzień wcześniej go nie było?
Ale i tak nie robię sobie nadziei. Tylko dziwaczne to wszystko. U mnie zawsze pod prąd i inaczej niż u innych. Ja chyba jakiś kosmita jestem!

Ściskam Was mocno
 
reklama
Witam
Ja zaraz zmykam, jadę z siostrą oglądać łóżeczka do hurtowni, muszę porównać ceny gdzie bardziej się opłaca kupić, tam czy na allegro i przynajmniej zobaczę towar na żywo :-)

Odnośnie wożenia dziecka na przednim siedzeniu w foteliku to u nas nie jest to zabronione? Dla mnie chyba logiczne jest, że to niebezpieczne a nawet zderzenie dziecka z poduszką powietrzną oznacza wyrok. Ludzie to nie mają wyobraźni.

Lili niedługo na pamięć będziesz znała te bajeczki i wierszyki. A Ada pewnie lubi sluchać, więc czy mówisz z pamięci czy czytasz to jej wszystko jedno pewnie teraz jeszcze.
 
Do góry