reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Od 17.00 mam skurcze co 10 min... Mam nadzieję, że nie rozwinie się to jakoś dalej... Dzisiaj M w pracy do 24, weekend i nie wiadomo, gdzie obecnie mają miejsca na "położnictwach" w lbn :confused2::confused2:
 
reklama
hej
ja wpadam się tylko przywitać
Zjola, za Was kciuki ściskam, wsio bedzie allright!!!!
podglądam co piszecie ale wybaczcie, że się nie udzielam.głowa wciąż boli-już sama nie wiem od czego. a już chyba najgorsze jest to delikatne niby ćmienie, ale przez pół dnia...
aaa, Ola, jak tylko zasiedlicie Lublin, to oczywiście na kawę zapraszam:)a w której dzielnicy zamieszkacie?
 
Daaa - dalej co 10 minut? ;-)
Aneczka77 - tak to jest, że każde dziecko na początku pociągnie wszystko, Ada też piła latem wodę z butelki, a teraz butelki nie chwyta, trzyma dziób szeroko otwarty i językiem wypycha smoczek na zewnątrz, nawet jak Jej tam duszę i czuje, że leci to sorry ale co cyc to cyc :-D
 
Witam, niedawno wróciłam z pracy i padam:rofl2: czuję wszystkie kości:sorry:
Daa, czyżby się zaczynało:szok: trzymam mocno kciuki:-):-):-)
Pati, fajnie, że Twój mąż chce kupić prezent dzidzi. Ja z karuzelką jeszcze poczekam, bo nie wiem czy będziemy kupować.
My w prezencie dostaliśmy pieska z bijącym serduszkiem:-D:-D:-D Bardzo cieszy mnie ten prezent:-)
 
Witajcie ja też padam dalej ostro malujemy,głowa mi już pęka, i wogóle ostatnio zauważyłam ze mi ciężko się schyla i wstaje:p
u nas w domu poważne rozmowy dotyczące imienia dziecka i już sama nie wiem jak będzie się nazywała:(.
Wczoraj moja mam rozmawiał z moim lekarzem (razem pracują) i prawdopodobnie cesarka i do końca grudnia urodzę o ile mała mnie wcześniej nie pociśnie:)Ostatnio jest coraz bardziej żywotna oczywiście najbardziej w nocy ;)Piękne uczucie
Daa-czyżby to już trzymam kciuki za spokojne rozwiazanie !!!!!
 
Daaa i jak tam??? Niestety maluszki nie zawsze są posłuszne co do wybranej przez nas daty porodu i wychodzą na świat kiedy im pasuje ;-) Oby było szybko i w miarę bezboleśnie!!!

A G właśnie się zabrał za usypianie Alana i wygląda na to, że podąża za moimi wskazówkami bo słyszałam płacz dziecka na górze. Ciekawe jak mu to pójdzie...
 
Od 17 do 19 były regularne co 9-10min... Teraz się uspokoiło i są tak co 20 min, więc mam nadzieję, że to oznaka, że mała jeszcze poczeka :sorry::sorry:
 
Ewela - ale ci to maleństwo już uroslo :-)

Daa - o rany, to trzymam kciuki, żeby wszystko poszlo po twojej myśli

Aga34 - cześć Aguś, często wspominam twoje zdjęcie które mialaś w avatarze, takie w jeansach i czarnej koszulce, nie wiem, taki bzik, że jakoś z tym zdjęciem od razu ciebie kojarzę :zawstydzona/y:

kaira - biedactwo, to może od tych oparów tak cię ta glowa boli ?

Aneczka_77 - rany twoje maleństow też już takie fajniutkie

Jeżynka - bo ja to tak lapię w zwolnionym tempie, tzn że dostaliście szczeniaczka żywego?

julitka80 - ja też tak mialam z tymi bólami glowy, a kompresy nie pomagają? Mnie pomagaly

Lilijanna - cześć Lilijanka, jak sampopoczucie?

Zjola - a ja też widzialam tylko pęcherzyk, i już wszystkim prawie wypeplalam, że jestem w ciąży :zawstydzona/y::tak::-D a co mi tam, jak się cieszyc to na calego, nie martw się Jola, trzymam kciuki za nas obie :tak:

Dziewczyny, mam wielką prośbę, jak macie jakieś doświadczenia, albo informacje na temat niewydolności szyjki macicy, to piszcie mi na priv. Bo tu to mogę nie doczytać. Tzn. jak z tym walczyć, co lykać, czy szew czy pessar, czy kupować jakieś specjalne wkladki, generalnie wszelki informacje i te ważne i te blache bardzo proszę piszcie mi ok? Będę tę moją prośbę co jakis czas ponawiać, więc się na mnie nie gniewajcie, że tu coś zaśmiecam, ale może ktoś tego mojego postu nie zauważyć, a coś wie. Ufff, się rozpisalam... :zawstydzona/y:
 
reklama
daaa kciukaski zeby moze jeszcze mała poczekała,chociaz na tatusia.no i szybkiego porodu gdyby to jednak już!
Aga34 fajnie,ze jestes:)
Julitka no jak padnie na lublin (a sporo na to wskazuje)to pod lublinem Snopków więc nie tak daleko

a ja dzis bobaska nosilam ,u kolezanki bylam ,sierpniowy słodziak:) a co M tez powujkował:)

a i ciuszków sporo dostałam:)

pozdrawiam was wszystkie:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry