reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

LucyF - to u mnie też tak wlaśnie, alez to wszystko szybko się jakoś tak dzieje. Tatuś się cieszy z gratulacji...

Ha ha ha , to ja mam już drugi kwadracik :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dżizas!!!!jak ja lubię tak wpadać na cudowne wiadomości!!!!!!
Agniesia, GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!! cóż więcej mogę powiedzieć-mogę życzyć wzorowej i nudnej ciąży co oczywiście czynię:)JUPPIII
melduję się, bo już mnie Ewa i Aniołki na baczność postawiły.dzięki wszystkim za pamięć.sama to upominam ciężarówki jak się długo nie odzywają, ale jakoś nie pomyślałam, żeby zgłosić, że wsio ok. a wsio ok.jakaś chyba po prostu mnie nostalgia jesienna dopadła-od kompa mnie odepchnęło, tylko odsypiam i nadrabiam czytanie.a dzidek rozpycha się niemiłosiernie ale ubóstwiam to uczucie.czasem się od śmiechu nie mogę powstrzymać jak mi marsze urządza i dosłownie bombarduje kopniakami. już się nie mogę doczekać kiedy się spotkamy - oczywiście cierpliwie czekam na właściwy termin:)
postaram się być już na bieżąco i przynajmniej raz dziennie zajrzeć, ale teraz muszę lecieć na zakupy więc nawet nie doczytam
aa tylko spróbuję dodać jeszcze zdjęcie mojego bębenka/trochę się wczoraj bawiłam z samowyzwalaczem stąd mało wyraźne) PA103122 [].jpgPA103100 [].jpgPA103125.2-1 [].jpg-jeszcze bez rozstępów ale czy tak będzie do końca...
pencil.png
 
:-)Czesc Kobietki :)

Zerkam do Was na chwike a tu takie wspaniałe wiadomosci :)

Przede wszustykim Agniesiu gratuluje;-);-)I zycze spokojnych dziewieciu miesiecy:-):-):-):-)

Julitka piekny masz brzusio :-)

Ewelinko ciesze sie ze u lekarza wszystko w porzadku :-)

She sliczne masz te swoje dziecie;-) Emi jest poprostu slodka:-)

Dzis tylko krótko poodpisywałam, jutro odezwie sie zapewne na dluzej i bardziej obszernie z Wami popisze choc u mnie nic sie dzieje..... Bo remoncik ciagle sie toczy ale w tym tygodniu ze wzgledu na to jak mąż pracuje , przedpokój bedzie stał, zas jakies wieksze roboty rusza od soboty ....

Pozdrawiam kazda z osobna, przesylam całuski dla Szymcia,Poli,Emi,Ady,Alicji,
Alankowi i wszystkim nie wymienionym dzieciaczkom, a brzuchate mamy glaszcze po brzusiu;-)

No nic zmykam do jutra papapa
 
Ja tylko wleciałam na sekundę życzyć Alicji z okazji pół roku kolejnych takich cudownych chwil z rodzicami, dużo zdrówka i wszystkiego co sobie zapragnie :-)
Resztę doczytam jutro, bo dziś zabiegany dzień :dry:
 
Julitko brzusio cuuuuudooooownnnnny!!!!!!


Agniesia gratuluję!!!



odwiesili śledztwo w sprawie Maciusia...
Zapewne wkrótce będzie opinia biegłych o ile już jej nie ma...
Tak bardzo się boję...
Mam nadzieję, że ten ****** zostanie ukarany...
 
Mysza dzięki za kciukasy, teraz bardzo mi są potrzebne! W piątek to ja chyba trupem padnę przed gabinetem :rofl2: Co do młodzieży, to cały czas w szpitalu na obserwacji. Czekamy na wyniki badań. Myślę, że może to potrwać jeszcze parę dni. Pati jak by co podpowiedziała mi kontakt do dobrej pani kardiolog :happy2:


Jankesowa fajny brzusio! Jaki spaślaczek? Ja na razie nie zmieniłam rozmiaru ale jeżeli będzie tak jak z moim sunusiem, to brzuszek pokaże się w 7-ym miesiącu :szok:

Agniesia !!!!!!!!!!!!!! Moje gratulacje !!!!!!!!!!! Oczywiście w pierwszej kolejności dla tatusia ;-)

Julitko ale bębenek fiu, fiu ...

Ja też przesyłam fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Agniesia82 serdecznie gratuluję!!!

She Alan też ma problemy z kupką. Zwykle zajmuje mu 3 dni zanim się jakaś pojawi, chociaż ostatnio o dziwo przez 3 dni robił codziennie. My generalnie niczym się nie ratujemy tylko czekamy... Tydzień temu zdarzyło się, że po kilku dniach przerwy Alan zrobił wielką kupkę akurat jak mieliśmy gości i podałam kolację na stół. A tu kupki było tak dużo, że musieliśmy gości przeprosić i wykąpać Alana, bo umyć to było za mało :-D
A Emi uśmiecha się prześlicznie :-)
Mnie piersi nie swędzą, ale przez jakiś czas miałam palący ból sutek między karmieniem. Odwiedziłam nawet w tej sprawie lekarza i okazało się, że była to wina tego jak Alan traktuje moje sutki przy karmieniu :baffled:. Teraz uważam bardziej jak się przysysa i nie pozwalam mu ssać za długo jak już nie je i jest lepiej.

LucyF ja planuję karmić ok. pół roku a jak wyjdzie to zobaczymy. Jak wszystko będzie gładko szło i będę miała pokarm to może pokarmię dłużej. Z tym, że ja po 3 miesiącach wracam do pracy, więc wtedy się zacznie pompowanie, więc ciekawe na ile mi wystarczy tego pokarmu.
Ja jak daję butlę Alanowi to on zjada wszystko co mu dam niezależnie ile tego jest. I słyszałam, że generalnie dzieci jedzące z butelki nie bardzo wiedzą kiedy przestać jeść i często zjadają wszystko co im się da. Ja na początku jak dokarmialiśmy Alana dawałam mu właśnie ok. 60ml. Wczoraj jak zostawiłam G i pojechałam na zakupy to mały dostał 120ml i też zjadł wszystko. My na początku też musieliśmy Alana budzić na jedzenie bo za dużo stracił na wadze, a kiedy już przybrał na wadze i lekarka powiedziała, że budzić nie trzeba to łobuziak sam zaczął się budzić po 3-4 godzinach :baffled:

Daaa trzymam kciuki, aby szybko udało się znaleźć mieszkanie i uporać ze wszystkim przed narodzinami małej! Ja też spacerowałam przed porodem, żeby Alana zmusić do wyjścia, jadłam ananasy i nawet przytulanki były... i 4 dni po terminie dziecko zdecydowało się pojawić na tym świecie. Teraz trudno powiedzieć co z tego wszystkiego pomogło ;-)

Agnieszka0240 życzę szybkiego powrotu do zdrowia! A Julcia jaka już duża panna :-)

Wszystkie zaprezentowane brzuszki wyglądają przepięknie :tak:

Ewelina28 super, że takie dobre nowiny :tak: Rób co lekarz każe i maleństwo będzie sobie zdrowo rosło. A ten krwiak to faktycznie Ci strachu narobił :no:

Wczoraj na zakupach kupiłam Alanowi zabawkę, która tak mu się spodowała, że się do niej roześmiał w głos :-). Dla nas było to wydarzenie, bo do tej pory się tylko uśmiechał, ale nie śmiał głośno. Jak zabawkę włączyłam ponownie to znowu się roześmiał, ale jak włączyliśmy kamerę aby to nagrać to już wylko się kamerze przyglądał i nie chciał się śmiać.
Korzystając z chwili, że mały teraz śpi zabiorę się za pakowanie prezentu dla G bo jutro ma urodziny. Wczoraj pod pretekstem wyrwania się z domu wybrałam się aby kupić mu prezent. Chciałam kupić grę komputerową, ale doszłam do wniosku, że przy Alanie i tak nie ma czasu grać, więc kupiłam mu tablet, który podłącza się do komputera i można rysować. Niech rozwija swój talent plastyczny :-) Kiedyś mu się taki tablet podobał tylko sobie go nie kupił stwierdzając, że jest za drogi, więc powinien się ucieszyć z prezentu :-)
 
coś mnie chyba rozkłada:( jakoś marnie się czuję. czosnek zjadłam,temp 37 wiec pewnie ciążowa.czyli niby ok
Mysza no juz mam dwa ciuszki kupione pajacyk i body pisalam wam kiedys.na allegro kupiłam jeszcze nowa WYPRAWKA śpioszki czapeczka łapki 62 cm (1252800393) - Aukcje internetowe Allegro, NOWE welurkowe CIEPŁE śpioszki śpiochy 56 cm (1249826028) - Aukcje internetowe Allegro,
BABALUNO BABA NOWY jesien. zimowy kombinezon 62 cm (1260962158) - Aukcje internetowe Allegro

no a to co wzięłam po bratankch M to jakies same duże,ale w sobote jade do kolezanki z sierpniowym bobasem wiec pewnie cos mi da. i w przyszlym tyg dokupię pewnie reszte:)

Martusionek Ty chyba pytalas o jedzenie przed glukozą na trzy dni,ja jadlam normalnie
Julitka zrehabilitowałaś się zdjęciami za nieobecność:)śliczny brzusio i fajne zdjątka!

siedzenie na allegro źle się kończy bo znowu coś kupiłam:)więc Mysza teraz to już mam co nieco więcej niz pół godziny temu wklejałam:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Przepraszam że sie wtrące.Kiedys często bywałam na tym wątku a teraz tylko podczytuje.:-)
Chciałam tylko podpowiedziec GOSILEW że na zaparcia to polecam winogrona z dużą iloscią wody (min. 2 litry dziennie).Mi to pomagało może Tobie też ulży.:sorry2:

Któras z dziewczyn też pisała o zaparciach maluszków.Mojej córce pomógł sok pomaraniczowy (podawałam jak mała miała chyba miesiąc).Wiem że brzm to jak szalenistwo ale poleciła mi to angielska położna i pomogło(dawkowanie :raz dziennie na 1 łyżeczke soku dajemy 4 łyżeczki wody przegotowanej).Ja podawałam to strzykawką.

Powodzenia i spokojnych nudnych do bólu ciąży.:-)
 
Do góry