reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
a oto mój skarb
DSC00231.jpg

DSC00185.jpg
 
Witam dziewczyny!!!!

Melduje że jestem rozpakowana i zostałam mamą ślicznego bobasa. Mimo całego strachu o tą moją kruszynkę przez całą ciążę Udało się, więc dla starających się zafasolkowanych i całej reszcie: Też wam się uda i będziecie tulić swoje maleństwa Musi być dobrze

w poniedziałek 11.10. miałam stawić się w szpitalu zrobili ktg przebadali i puścili do domu bo nic nie zapowiadało porodu a we wtorek od rana zaczyły się mi sączyć wody niestety skurczów brak całkowity. o 12 byłam w szpitalu. Lekarz tak mnie przebadał że wody już się nie sączyły tylko leciały po nogach.Był straszny wysyp rodzących. Trzy stanowiska dla rodzących były cały czas zajęte o 16 podali mi oxy na rozwinięcie. jak zmieniali mi kroplówki to skurczeustawały. Z powodu małopłytkowości i zbyt długiego czasu od rozpoczęcia upływających wód o 21.30 miałam cesarkę Mój skarb pojawił się na świecie 0 21.45 ważył 3,600 i 58 cm dostał 9 pt apgar. Poznałamuroki oby dwóch porodów. Nie jest to takie złe. od piatku urodziło się w moim szpitalu 28 dzieciaczków na położniczym nue było ani wolnego jednego miejsca. Kobitki leżały na patologii
Jak narazie jestem obolała zmęczona niewyspana ale OOOOOOOOOOOOOOOOOGROMNIE SZCZĘŚLIWA

Nie nadrobiłam forum więc nie jestem na bierząco.
jak tam magnusik?
Gratulacje !!!!

Linnea serdeczne gratulacje, coś czułam, że już masz swojego skarbusia :)

a ja też biegnę z dobrymi wieściami :)

magnusik też już tuli swoje maleństwo Natanielek ma 3880g i 55cm
nic więcej niestety nie wiem, bo magnusik nie pisała, wysłała mi śliczne zdjęcie, ale mój telefon sony ericson xperia x8 nie potrafi wysyłać na net zdjęcia, więc zmieniłam telefon i poproszę o jeszcze jedno :-)
Gratulacje !!!

Pięknota !!!!!!

Witam się wtorkowo.

Olga dziś znów sprząta ,więc ja mam luz....
Mam nadzieję ,ze już dziś sprzątanie skończy i meble do salonu już przyjadą.

Wieczorkiem o 19.30 mam wizytę u gina.
Trzymajcie kciuki ,bo ja już się boję .:eek::eek::eek::szok::szok::szok:
 
dziewczyny oficjalnie do Was dołączam:)

linea, magnusik
gratulacje!! śliczne te Wasze chłopaczyska, niech rosną zdrowe i dużżżee:)

czy któraś z Was miała torbiel w czasie ciąży? wczoraj w przychodni lekarz mnie nastraszył... moja torbiel ma ok. 6 cm.. że szpital, że poronie itd.... z kolei dzwoniłam do mojego gina i powiedział, że nic takiego.... że do 14 tyg jest czas... a potem zobaczymy i kazal brać tylko nospe... martwie się i kłuję mnie w okolicach pępka... ale chyba w 1 ciąży też tak miałam, hmm nie pamiętam... jakieś sposoby na zaparcia i wzdęcia??

a i gin powiedział, że groszek rośnie jak na drożdzach... 2 tyg temu miał 7.5 mm a wczoraj już 2.5 cm:)
 
reklama
Do góry