reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
Ewelinka jeżeli ból jest stały to może lepiej zadzwonić do gina, bo mnie w prawdzie bolało tak od czasu do czasu, ale ból ustępował po leżeniu, tak w ogóle to ja brałam magnez, który mi nawet w takich bólach pomagał, więc jakoś przekulałam się przez to najgorsze

tak w ogóle napisałam do magnusik i odpisała:

ma rozwarcie na 3-4 palce od poniedziałku ale nic nie robią, bo ginka nie ma dyżuru, a inni nie mogą decydować bo tam decyzje podejmuje tylko ordynator. TaK więc nasza magnusik się męczy i niestety musi czekać nadal :/
Nawiasem mówiąc co za banda, jak można tak długo kobietę trzymać w niepewności :/ Na szczęście przepływy i łożysko jest oki
 
EwelinaK na myśl przyszedł mi termin "rozejście spojenia łonowego"- poczytaj o tym, może będzie to odpowiedź na Twoje dolegliwości, aczkolwiek nie życzę żeby się potwierdziło. Wprawdzie dla dziecka to nie zagraża ale skutecznie może uprzykrzyć życie ciężarnej...
Magnusik trzymam kciuki, żeby Cię długo nie maltretowali, wracaj do nas szybko z synkiem!!
 
Cześć wam kochane!!!
Rano napisałam wam esej ale wsiąkło nie wiem czemu :wściekła/y: wcisnełam wyślij pojawiła się biała strona i nie było nic a musiałam lecieć

Ale zapytam tak z doskoku bo się martwie i proszę doradźcie mi Otóż od wczoraj boli mnie pipka :zawstydzona/y: jakby mnie ktos kopnął taki ból chodzić mi źle jest nie wiem może węzły chłonne to są bo tak przy nodze nie wiem sama ale boli mnie to cholerstwo naprawdę mocno, jak jechałam dzisiaj samochodem to taki ból mnie wziął że sie przestraszyłam brzusio też pobolewa trochę ale jak sie położę i odpocznę to przechodzi ale TEN ból nie czy siedze czy leżę boli a jak chodze to dużo bardziej mnie boli:zawstydzona/y:
Co to może być myślicie żeby zadzwonić do gina??? Odp proszę. czekam.

Ewelinka, mnie tez tak zaczelo bolec spojenie, ale tylko przy chodzeniu, i boli do dzis i z dnia na dzien coraz mocniej. i dokladnie tak jakby mnie ktos tam niezle skopal
Nie wiem co ci poradzic jak cie boli bardzo mocno i przy lezeniu nie pomaga... moze faktycznie popytaj lekarza

Biedna magnusik, niech juz sie nad nia zlituja
 
Nawiasem mówiąc co za banda, jak można tak długo kobietę trzymać w niepewności :/ Na szczęście przepływy i łożysko jest oki
She przetrzymali 2 tygodnie, ale u niej brali pod uwagę dłuższe cykle, więc sobie leżała. KTG było w normie. Choć ja pewnie już bym oxy sobie załatwiła w sensie wymusiła, bo po terminie to po terminie.

Trzymam kciuki.

EwelinaK26 - mnie tez bolało takimi falami, dotknąć się tam nie mogłam. :confused2:
hej...
właśnie zaliczyłam pierwsze spotkanie z kibelkiem.....
biggrin.gif

ha...teraz wiem, ze jestem w ciązy....
laugh.gif


tylko niech już na tym poprzestane...fajnie...zobaczyłam jak się puszcza pawia...i koniec ....już nie chcę takich niespodzianek...bo ledwo dobiegłam do łazienki....

Karolcia81 - miej przy sobie krakersy albo jakiegoś owocowego cukierka, wiesz ile razy mi to życie uratowało?
yes2.gif
A ile razy nie
sorry2.gif
i szłam do pracy i w krzakach pawik, a taka babcie "ta młodzież teraz już na psy schodzi, żeby od rana pijanym być"
p.gif
I nie mogłam Jej odpowiedzieć, bo leciało
laugh2.gif
 
Ostatnia edycja:
ewelinak mnie tez bolalo w dodatku cos kolo 28 tyg promieniowalo na cala noge... gin obiecal ze jak urodze przejdzie no i przeszlo jakis ucisk mialam na nerw a spojenie to jeszcze nie raz zaboli ;)
 
Dziękuję Wam dziewczyny za odpowiedzi własnie dzowniłam do gin powiedziałam mu że bardzo mnie boli po lewej str pachwina tak jakbym trzy dni na rowerze jeździła :-D:zawstydzona/y: a on głupek pyta się czy jeździłam :-D powiedział że się wszystko rozciąga albo naciągnęłam sobie :eek: ( ciekawe czym ) i zobaczy w środę co i jak obaw do paniki nie ma, no ciekawe jak mnie to cholernie boli nigdy tak nie miałam z moim Kacperkiem nie przypominam sobie żeby mnie tak mocno to bolało jak leżę jest ok ale jak chodzę no masakra jak siedzę to też czuję "to coś" powiedziałam mu o drętwieniu rąk kazał magnez kupić bez żadnych witamin sam magnez no ok do środy mam nadzieję wytrzymam. Poroniona wczoraj trzy godziny czytałam o tym rozejściu spojenia łonowego jestem w szoku przeszukałam wszystkie fora i dziewczyny własnie takie dolegliwości miały jak ja mam ale brzmi to strasznie naprawdę mam nadzieję że to nie ja:no: ale dziękuję ci bardzo za informację wiem już o tej dolegliwości bardzo dużo i w środę na wizycie wypytam go napewno o to dzięki kochana!!!!

Trzymam mocno kciuki za magnusik ciekawe jak linea może już tuli maleństwo:)

lili ale historia :-D Powspominać jest przynajmniej co heheh opowiesz córce jak będzie starsza:-D
 
Ewelinka mam nadzieje, że u ciebie tylko dzidź uciska na jakiś nerw i dlatego tak masz, a nie od razu rozejście spojenia łonowego :szok: ja pamiętam jak jankesowa miała silny ucisk w ciaży na jakiś nerw co nawet chyba chodzić nie umiała bidna, może taki twój urok, bo każda ciąża jest inna. Mam nadzieje, że ci przejdzie, ja wcześniej miałam rwę kulszową, też nie polecam, ale na szczęście przeszło :rofl2:

dobra śmigam do gina, mam nadzieje że na ostatnią wizytę :) trzymajcie kciuki :-)
 
reklama
ilonka, trzymam kciuki!
czarna, chyba kazda ciaza u kogos szybko leci

powiem wam ze ostatnio przychodza do mnie dziwne mysli, mam wrazenie ze w ciazy jestem od zawsze i wizja nie bycia w ciazy szokuje mnie troche, ze niby jak to mam taka "pusta" byc, co ja poczne?:nerd:
 
Do góry