reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiercenie poplakiwanie

Marzena p

Aktywna w BB
Dołączył(a)
10 Marzec 2019
Postów
87
Czy któraś z was może miała cos podobnego. Syn ma 11 miesięcy byl na mleku neocate od miesiąca dajemy hipp combiotik 2. I chodzi mi o to ze w dxien spi ladniw spokojnie. Wieczorem zasypia o 21wszej i jak sie obudzi do mleka np. 1wsza w nocy to potem zaczyna sis koszmar wierci sie piszczy poplakuje. Niby odbija mu sie po wypiciu mleka. Juz niw wiem co robic alergolog stwierdziła ze to zęby, ale mi się cos wierzyć nie chce. Może dorafzi mi jakas mama doświadczona.
 
reklama
Rozwiązanie
Cześć, przepraszam, że odkopuje temat, ale właśnie mam problem mały ma alergię był na moim mleku, a ja na diecie eliminacyjnej, tydzień temu przeszłam na Nutramigen tragedia wymiotuje dalej niż widzi pediatra kazała chwilę odczekać, że może coś się zmieni, jutro idziemy ponownie i pewnie zaproponuje nam neocate tak myślę, piszesz, że przeszliście na zwykłe mleko alergia u was ustała czy mieliście to mleko z innego powodu ?
Neocate dostaliśmy od alergolog gdyż córka płakała na wszystkich innych (Bebilon, humana, nutramigen..) dopiero na neocate uspokoiła się lecz myślę że dużo zrobił fakt że to mleko jest naprawdę smaczne .. alergolog dała nam na próbę aby sprawdzić czy coś zmieni się na neocate gdyż już nie było możliwości...
Czy któraś z was może miała cos podobnego. Syn ma 11 miesięcy byl na mleku neocate od miesiąca dajemy hipp combiotik 2. I chodzi mi o to ze w dxien spi ladniw spokojnie. Wieczorem zasypia o 21wszej i jak sie obudzi do mleka np. 1wsza w nocy to potem zaczyna sis koszmar wierci sie piszczy poplakuje. Niby odbija mu sie po wypiciu mleka. Juz niw wiem co robic alergolog stwierdziła ze to zęby, ale mi się cos wierzyć nie chce. Może dorafzi mi jakas mama doświadczona.
Do zmiany mleka często brzuszek potrzebuje się przyzwyczaić. Może okazać się, że to mleko w ogóle mu nie pasuje. Może spróbuj podać dicoflor to wspomoże trawienie i wzbogaci florę bakteryjną. Nie będzie tak mu brzuszek dokuczał.
 
Czy któraś z was może miała cos podobnego. Syn ma 11 miesięcy byl na mleku neocate od miesiąca dajemy hipp combiotik 2. I chodzi mi o to ze w dxien spi ladniw spokojnie. Wieczorem zasypia o 21wszej i jak sie obudzi do mleka np. 1wsza w nocy to potem zaczyna sis koszmar wierci sie piszczy poplakuje. Niby odbija mu sie po wypiciu mleka. Juz niw wiem co robic alergolog stwierdziła ze to zęby, ale mi się cos wierzyć nie chce. Może dorafzi mi jakas mama doświadczona.
Moja córka miała identycznie.. jednak na innych mlekach. Piła potem neocate i wszystko już było dobrze, kręcenie się skończyło. Po neocate przeszliśmy na mleko babydream z Rossmana i serdecznie je polecam, nawet nie zauważyła przejścia z neocate. Bardzo smaczne i dobre dla jej brzuszka. Być może combiotic nie odpowiada, może spróbuj inne..
 
Moja córka miała identycznie.. jednak na innych mlekach. Piła potem neocate i wszystko już było dobrze, kręcenie się skończyło. Po neocate przeszliśmy na mleko babydream z Rossmana i serdecznie je polecam, nawet nie zauważyła przejścia z neocate. Bardzo smaczne i dobre dla jej brzuszka. Być może combiotic nie odpowiada, może spróbuj inne..
Cześć, przepraszam, że odkopuje temat, ale właśnie mam problem mały ma alergię był na moim mleku, a ja na diecie eliminacyjnej, tydzień temu przeszłam na Nutramigen tragedia wymiotuje dalej niż widzi pediatra kazała chwilę odczekać, że może coś się zmieni, jutro idziemy ponownie i pewnie zaproponuje nam neocate tak myślę, piszesz, że przeszliście na zwykłe mleko alergia u was ustała czy mieliście to mleko z innego powodu ?
 
Cześć, przepraszam, że odkopuje temat, ale właśnie mam problem mały ma alergię był na moim mleku, a ja na diecie eliminacyjnej, tydzień temu przeszłam na Nutramigen tragedia wymiotuje dalej niż widzi pediatra kazała chwilę odczekać, że może coś się zmieni, jutro idziemy ponownie i pewnie zaproponuje nam neocate tak myślę, piszesz, że przeszliście na zwykłe mleko alergia u was ustała czy mieliście to mleko z innego powodu ?
Neocate dostaliśmy od alergolog gdyż córka płakała na wszystkich innych (Bebilon, humana, nutramigen..) dopiero na neocate uspokoiła się lecz myślę że dużo zrobił fakt że to mleko jest naprawdę smaczne .. alergolog dała nam na próbę aby sprawdzić czy coś zmieni się na neocate gdyż już nie było możliwości przepisana innego mleka gdyż wszystkie dla alergików nie pasowały. Dodatkowo zrobiliśmy badanie z krwi które wykluczyło alergie na białko. Jakiś miesiąc - półtora miesiąca piła neocate aby ją uspokoić i wtedy zdecydowaliśmy z panią doktor przejść na mleko normalne. Wybrałam jak wspomniałam wcześniej babydream, córka nawet nie odczuła zmiany gdyż oni też bardzo dobrze smakuje i nie byli żadnych reakcji alergicznych. Diagnoza która kiedyś postawiła pediatra była szybka i błędna przez co córka musiała przechodzić przez wiele zmian mlek. . podczas gdy alergii na białko nie było. Pediatra najlepiej woli szybko stwierdzić bez podstaw często alergie i raz dwa wypisywać recepty na mleko .
 
Rozwiązanie
Do góry