reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiarygodne testy ciążowe

Pink strumieniowy nigdy w życiu nie pokazał fałszywej kreski.
'oszukał' mnie easy&home, ale wiem, ze to troche moja wina (sikałam na niego a nie moczyłam), jak robiłam jak Bóg nakazał to nie pokazywały fałszywych krech
 
reklama
Pink strumieniowy nigdy w życiu nie pokazał fałszywej kreski.
'oszukał' mnie easy&home, ale wiem, ze to troche moja wina (sikałam na niego a nie moczyłam), jak robiłam jak Bóg nakazał to nie pokazywały fałszywych krech
no nie wiem czy Twoja...
Ciąży nie było 😉
 

Załączniki

  • fd681751-9c00-4f69-9736-1790ff9a3cfa.jpg
    fd681751-9c00-4f69-9736-1790ff9a3cfa.jpg
    31,2 KB · Wyświetleń: 464
Mnie żaden jeszcze nie oszukał. Facelle paskowy, Pink (patyk i kaseta) i Alphamed za 73gr zakropiony poza czasem prawilnego sikania - wszystkie białe bez oszukaństwa. Patyk pinka pokazał cień przy becie 13, innego nie sprawdzałam, bo miałam zapas tylko sluszbych pinków 🤣
 
reklama
Do góry