reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Wiadomości o Filipku

reklama
Bubbles masz bardzo dzielnego synka i możesz być z niego dumna. A Ty kochana jesteś naprawdę dzielną kobietą. Myślę o was i z całego serca życzę wam oby wyniki były pomyślne.
 
Dziękuję Wam znów za wszystkie dobre słowa, dobrze jest wiedzieć, że tyle dobrych serc jest teraz z nami.
Stres mnie zżera, niby daję radę ze wszystkim, ale nie mam cierpliwości np. do Aleksa, czuję się z tym okropnie.Do uczucia strachu i żalu dołączyło uczucie złości, że nas to spotkało, że musimy przez to wszystko przechodzić, że Fifi nie może normalnie zrobić kupki, że co 2 dni sie odparza, ech... walczę z tymi negatywnymi uczuciami...chciałabym żeby wtorku i środy nie było, a jednocześnie czekam na nie z biciem serca...
Filipek dostaje od 2 tyg. antybiotyk żeby przez cewnik nie wdala sie infekcja, do tego dostaje okropne w smaku slonawe saszetki na rozluźnienie kupki, bo coprawda robi prawie samą wodą, ale i to trudno mu wydusic, prze bardzo i płacze, a w pieluszce ledwie kleksik. Nie lubi juz tych leków, wypluwa sobie po brodce, szyjce. Nie mogę go kąpać, myjemy go codziennie przy umywalce, tak aby nie zamoczyc ranek.

Jedziemy jutro i zostajemy na środę, a chyba i dłużej. Kiepsko tam z netem i zasięgiem O2, ale będę z Wami w kontakcie Kochane Ciociunie!



Ach! Filipciu ma już drugą dolną jedynkę :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
bubbles- kochana, jestes cudowna mama! duzo, duzo sily dla calej Twojej rodziny. Ucaluj Filipka, niech bedzie dzielny, tyle ludzi mysli o nim, my wszystkie tutaj wysylamy do was dobra energie i swoja sile!
 
Do góry