reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości o Filipku

reklama
Bubbles, będziemy trzymać kciuki za rezonans jak zawsze :)
Mamaflavii, okrutne jest to co Cie spotkało, ale wierzę, że będzie wszystko dobrze. Jesteś bardzo dzielna, a ja trzymam za Ciebie kciuki &&&&&&
 
Mamaflavii tak strasznie Ci współczuję i przykro mi, ale wiem, że dasz radę, jesteś bardzo dzielna. My tu jesteśmy z Tobą.
Bubbles kciukasy oczywiście zaciskamy.
 
bubbles trzymamy z lenusią bardzo mocno zaciśnięte kciuki!!!!! &&&

mamaflavii bardzo mi przykro, że to dziadostwo znowu zaatakowało waszą rodzinę :-( wierzę, że pokonasz to , że wszystko będzie dobrze. nie wiem co więcej napisać, oprócz tego, że wszystkie tu trzymamy z tobą
 
Bubbles, przypadkiem trafiłam na Twój temat. Mam nadzieję, że nie masz mi za złe, że przeczytałam go niemalże w całości. Bardzo cieszę się, że udało się Wam pokonać chorobę. To straszne, co Was spotkało, ale mam nadzieję, że już nigdy nie będziecie musieli myśleć o tym wstrętnym guzie. Serce się kroi, na myśl o tym, ile Filipek wycierpiał. Ściskam Was mocno i wierzę, że już zawsze będziecie szczęśliwi i pozbawieni cierpienia.
 
reklama
Wczoraj mielismy w Oxfordzie konsultacje z pania onkolog, nie pamietam czy pisalam, ze po numerach z Mitchellem odsuneli go, bo wielu rodzicow zalilo sie na niego, chyba zzarla go rutyna. Nas przydzielono zatem do dr Wheeler, ktora jest rowniez starsza i doswiadczona i ma dobra opinie.
Pani Dr byla zadowolona z Filipa, jego postepow, nastepna kontrola pod koniec marca.
Wykonano echo serduszka i jest ok, a takze RTG klatki piersiowej. Musimy czekac na wynik rtg. Postaraja sie tez 24/12 dac nam znac o wyniku rezonansu, ktory mamy 21/12.
Wierze, ze bedzie czysto, ale stresuje sie jak zwykle czekaniem na wyniki.

Filipek ma sie dobrze, obecnie nawet bez kataru, zatem je tez nienajgorzej jak na ten egzemplarz :)
Chyba rosna piatki, bo sa podpuchniete i paluszki non stop w buzi i kupa stala sie ciekla.
Duzo tanczymy i weselimy sie i ciagle jestesmy gdzies wsrod ludzi, dzieci i jest.cudownie normalnie.

Boliwia dziekuje za Twoj post i dobre slowa. To dobrze miec jeszcze jedna dobra dusze myslaca o nas :*

Dziewczynki Wam Wszystkim i Waszym Rodzinkom cudownych Swiat i duzo radosci i spelnienia w Nowym Roku!
 
Do góry