reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości o Filipku

reklama
Wierzyłam, że ten dzień kiedyś nadejdzie i oby trwał już zawsze!! Ściskam Was z całej siły!! :-):-):-) I czekam na wieści z dzisiaj!!
 
Dziekuje moje Kochane! :***

och, jakie to fajne uczucie, lekko i wszystko, caly swiat, ludzie, jest piekniejsze. Cos jak milosc :)

Skasowali nam niestety ten piatkowy zabieg wyjecia Hickmen Line (bo jakze by inaczej... Filku byl na liscie rezerwowej, przyszly jakies emergency sprawy i nas wykreslili), najpierw sie wkurzylam, potem machnelam reka... Filciu i tak kaszle i smarka i w niedziele ta wyprawa nad morze, moze lepiej, ze tak wyszlo.
Mamy nowy termin (nie rezerwowy, tylko pewny) na 11 pazdziernika.
Jeszcze 2 tyg z kawalkiem i poleje sie woda po malym lebku i po calym torsiku :) swobodnie, bez strachu, ze wda sie jakas infekcja albo ze sobie te kable wyrwie podczas zabawy.

Dzieki Dziewczynki! za Wasza obecnosc przy nas przez caly ten srogi czas. Pozostaje skaza i lek w sercu, ze nigdy absolutnie niczego nie mozna byc pewnym.
Ale z drugiej strony, na przekor calemu zlu tego psujacego sie swiata jest ogromne pragnienie szczesliwego zycia. Wyciagania dobra do dna, z tego wszystkiego co do nas przychodzi. Bo nic nie trwa wiecznie, ani radosc, ani smutek :) To wlasnie jest zycie!
Mam nadzieje, ze zawsze juz wyniki i skany beda czyste!!!
Kochamy Was!!!
 
Bubbles dokładnie jest tak jak mówisz,nic nie trwa wiecznie... a po burzy przychodzi słońce:-)


Szkoda, że przełożyli Wam zabieg ale teraz ten czas zleci jak bicza strzelił.
 
reklama
Popłakałam się. Bubbles to my Was kochamy i pamiętaj że zawsze tu jesteśmy dla Was i zawsze masz w nas wsparcie!!! Jeszcze wytrzymacie te dwa tygodnie, najważniejsze że wszystko jest ok:) Buziaki i udanego urlopu Wam życzę :*:*:*
 
Do góry