reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

Nawet w przypadku 15 dniowej fazy ten 16 dzień wysokich temperatur to już szansa na "coś". Co oczywiście nie znaczy, że na milion procent jest się w ciąży. Chodzi po prostu o to, że dopiero wtedy mozna na wykresie temperatur doszukiwać się czegokolwiek związanego z ciążą.
Ja na przykład miałam przepiękny wykres chyba w pierwszym cyklu mierzenia temperatur... No napalilam się jak rolnik na dotacje. Ciąży nie było oczywiście 😂 Zobacz załącznik 1441547 Zobacz załącznik 1441547 Zobacz załącznik 1441547
Tak wiem, chodzi mi tylko o to, że u mnie w sumie to by miało jakiś sens bo przez długą fazę jeśli bym nie robiła testów to ten mój okres wcale nie musiałby się spóźniać za bardzo żeby móc to probować wnioskować po temperaturze.
Ale ja mierzyć temperatury raczej nie będę póki co bo z moją pracą i nieregularnym snem to bez sensu bo byłyby góry i doliny chociaż wiem, że u mnie w drugiej fazie temperatury są dużo wyższe niż w pierwszej więc w sumie problemu z odczytaniem wykresu bym nie miała raczej.
 
reklama
Tak wiem, chodzi mi tylko o to, że u mnie w sumie to by miało jakiś sens bo przez długą fazę jeśli bym nie robiła testów to ten mój okres wcale nie musiałby się spóźniać za bardzo żeby móc to probować wnioskować po temperaturze.
Ale ja mierzyć temperatury raczej nie będę póki co bo z moją pracą i nieregularnym snem to bez sensu bo byłyby góry i doliny chociaż wiem, że u mnie w drugiej fazie temperatury są dużo wyższe niż w pierwszej więc w sumie problemu z odczytaniem wykresu bym nie miała raczej.

Jak już się człowiek napatrzy na te wykresy to później z 3 pomiarów w cyklu coś nie coś potrafi 😂
 
Hej dziewczyny, ostatnio do was dołączyłam ale chyba potrzebuje jakiegoś kopa bo nie chce się nakręcać, ale wcześniej nigdy nie miałam tak a gdzieś tam prowadzę ten kalendarzyk i nigdy nie miałam tak jak teraz.
Od zeszłej nocy boli mnie podbrzusze, wczoraj ledwo funkcjonowałam, sluzu mam tyle, że przez 20 lat takiego nie miałam, wodnisty z białym kisielem..( nie wiem jak to inaczej okreslic)
Ale mdli mnie okropnie dodam, że dziś 21 dc przy 29 dniach cyklu, owu miałam tydzien temu w pt . Wiadomo, ze na testy za wcześnie i każda ma inne objawy ale nie wiem jak do tego podejść... idzie week do lekarza się nie dostanę, może któraś miała podobnie?
Zawsze po owulacji miałam ino lepkiego a teraz jakieś kombo.
I tak sobie myślę, że może któraś coś może miała podobnie...
 
Hej dziewczyny, ostatnio do was dołączyłam ale chyba potrzebuje jakiegoś kopa bo nie chce się nakręcać, ale wcześniej nigdy nie miałam tak a gdzieś tam prowadzę ten kalendarzyk i nigdy nie miałam tak jak teraz.
Od zeszłej nocy boli mnie podbrzusze, wczoraj ledwo funkcjonowałam, sluzu mam tyle, że przez 20 lat takiego nie miałam, wodnisty z białym kisielem..( nie wiem jak to inaczej okreslic)
Ale mdli mnie okropnie dodam, że dziś 21 dc przy 29 dniach cyklu, owu miałam tydzien temu w pt . Wiadomo, ze na testy za wcześnie i każda ma inne objawy ale nie wiem jak do tego podejść... idzie week do lekarza się nie dostanę, może któraś miała podobnie?
Zawsze po owulacji miałam ino lepkiego a teraz jakieś kombo.
I tak sobie myślę, że może któraś coś może miała podobnie...

Wszystkie Twoje objawy wskazują na szczyt progesteronu co jest normalne 7 dni po owulacji i zakładam, że większość kobiet obserwujących swój cykl miała dokładnie tak 😉
Jeśli uważasz, że to objawy ciąży to na test nir może być za wcześnie. Są objawy to jest ciąża, jest ciąża to jest pozytywny test. Zatem testuj i dawaj znać
 
U mnie testy owulacyjne zamiast ciemnieć z dnia na dzień, to jaśnieją 🙈
Pozwolę sobie wrzucić jak wyglądały moje testy owulacyjne w tym cyklu. Jak widzisz- nawet z praktycznie białego może się zrobić szybko ciemny a później też szybko zrobić jasny więc testując jeden raz dziennie czasami można przegapić. 😉
 

Załączniki

  • 20220909_101901.jpg
    20220909_101901.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 63
reklama
Wszystkie Twoje objawy wskazują na szczyt progesteronu co jest normalne 7 dni po owulacji i zakładam, że większość kobiet obserwujących swój cykl miała dokładnie tak 😉
Jeśli uważasz, że to objawy ciąży to na test nir może być za wcześnie. Są objawy to jest ciąża, jest ciąża to jest pozytywny test. Zatem testuj i dawaj znać
Nie za wczesnie ten test?
Do okresu jeszcze trochę, 18 powinnam dostac:/
 
Do góry