reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wczesne objawy

Kazimiera321

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
26 Marzec 2020
Postów
31
Hej, pisałam tutaj ostatnio o stosunku w przedostatni dzień płodny i prosiłam o poradę. Dzisiaj chciałabym dowiedzieć się czy moje objawy mogą świadczyć o wczesnej ciąży, a więc dzisiaj powinnam dostać miesiączki której nie dostałam, od jakiegoś czasu boli mnie żołądek, mam okropny ślinotok, problemu ze snem, bolesne piersi i sutki oprócz tego temperatura w pochwie to 37.2 czy któraś z was kochane miała podobne objawy czy podejrzewacie, że to przez nadchodzący okres :) dziękuje wam za pomoc
 
reklama
Najlepiej zrobić rano test ,objawy pasuje do jednego jak i drugiego, jest przesilenie co może spowodować przesunięcie @ tak było u mnie ,6 dni spóźnienia
 
Hej, pisałam tutaj ostatnio o stosunku w przedostatni dzień płodny i prosiłam o poradę. Dzisiaj chciałabym dowiedzieć się czy moje objawy mogą świadczyć o wczesnej ciąży, a więc dzisiaj powinnam dostać miesiączki której nie dostałam, od jakiegoś czasu boli mnie żołądek, mam okropny ślinotok, problemu ze snem, bolesne piersi i sutki oprócz tego temperatura w pochwie to 37.2 czy któraś z was kochane miała podobne objawy czy podejrzewacie, że to przez nadchodzący okres :) dziękuje wam za pomoc
Ja nie miałam takich objawów (teraz jestem w ciąży w 18t), spałam jak dziecko, miałam dużo energii (🤯), slinotoku nie zauważyłam, miałam uczucie jak na okres, dosłownie wszystkie znaki na ziemię i niebie mówiły mi, że będzie okres. Te typowe bóle w podbrzuszu/krzyżu, piersi wielkie, trochę tkliwe ale po całości, nie ze same sutki, ale to może być u każdego inaczej. A i nos miałam przytkant, takie jakby przeziębienie, ale nie pogarszało się, tylko po prostu gdzieś się rozeszło po tygodniu.
 
Do góry