reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

magdalenka - strzel fotkę, jestem ciekawa tego wózka Waszego.
Ada też do naszego chciała wejść, ale jej wybiłam ten pomysł z głowy :D
 
reklama
my mamy w domu taką zwykłą parasolkę dla lalek za 20-30zł i Kuba w nim siada i każe się wozić ;]

Magdalenka super, że jesteście zadowolone z wyboru, wózek naprawdę fajny wizualnie :) technicznie na pewno Gosi też będzie pasował właśnie z racji wagi i obrotowych kół ;]
 
Eve zaraz pokażę;-)
W komplecie jest jeszcze torba - Gosia zapakowała sobie klocki do niej i były dziś z nami na spacerze.
Sory, że tyle zdjęć, ale musiałam pokazać wszystkie jego walory:-D:-D
 

Załączniki

  • Obraz 007.jpg
    Obraz 007.jpg
    23,3 KB · Wyświetleń: 106
  • Obraz 008.jpg
    Obraz 008.jpg
    18,3 KB · Wyświetleń: 95
  • Obraz 006.jpg
    Obraz 006.jpg
    24,3 KB · Wyświetleń: 99
  • Obraz 011.jpg
    Obraz 011.jpg
    16,4 KB · Wyświetleń: 96
  • Obraz 001.jpg
    Obraz 001.jpg
    21 KB · Wyświetleń: 102
  • Obraz 005.jpg
    Obraz 005.jpg
    22,8 KB · Wyświetleń: 106
  • Obraz 009.jpg
    Obraz 009.jpg
    16,2 KB · Wyświetleń: 93
  • Obraz 003.jpg
    Obraz 003.jpg
    19,6 KB · Wyświetleń: 94
magdalenka - ale bryka! ;) jak prawdziwa ;)
do naszej parasolki tej taniej tez mala wsiadala az sie poprul material i teraz same rurki i nawet lala wypada.
 
Takie zwykłe parasolki to Gosia miała 2.
Na pierwszą to siadał kot - i Gosia go woziła (Saforka była wtedy malutka) a potem Gosia zaczęła siadać no i za którymś razem niestety załamała:-D:-D Teraz mamy 2 ale juz nieużywana od dawna, bo nie miał bajerów które Gośkę by zainteresowały, ani okrycia na nóżki, budki :-p
 
dziewczyny, potrzebuję porady :)
byłam dziś z córą u ortopedy i okazało się, ze troszkę krzywi lewą stópkę i lekarz kazał nam kupić buty profilaktyczne i teraz mam pytanko czy macie jakieś opinie i takich bucikach, jakąś firmę możecie polecić, obiło Wam się coś o uszy?

Lekarz mi jednoznacznie nie polecił żadnej firmy wymienił kilka.
 
reklama
carolin do tego typu butow wklada sie wkladki ortopedyczne pewnie takowe dostaniecie, Amelka i wiele innych firm sa dobre wazne by kupowac tego typu buty w odpowiednim sklepie.
 
Do góry