reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

Ja zdecydowanie polecam ten ktory ja kupilam-baaaardzo ulatwia zycie:tak:
Jak mloda cos niedomaga to w kazdej chwili moge zmierzyc jej tempke-i przyznam ze jak niedomaga robie to 2-3 razy dziennie,podczas snu czy zabawy no prpblem.Sama siebie i meza tez skanuje jak cos nam dolega.Sprzedawca u ktorego kupowalam ma same pozytywne komentarze,wiec chyba nie tylko ja jestem zadowolona:tak:Linka wkleje kiedy indziej bo do pracy sie spiesze teraz:-D:-D:-D
 
reklama
midnight sliczne ubranka, ja teraz jakos nie moge nic ładnego upolować, nie wiem ale mam odczucie ze im Zoska starsza tym trudniej jej cos ładnego kupić, wszytko jakieś sparwne, wygniecione az mnie odrzuca od tego.
Ja jak sprzedaje po Zosce ubranie to wszystko elegancko odprasuje, ze ubranka po nie wygladaja idealnie z reszta tylko takie sprzedaje te troche podniszczone oddaje biednym.

dziewczyny w carefour jest promocja na takie dupolo LEGO DUPLO 5538 ŻÓŁTE WIADERKO EXTRA CENA (1356504717) - Aukcje internetowe Allegro kosztuje 69.90, ale po zakupie otrzymuje się bon na 30zł to wychodzi ze klocki kosztują 40 zł wg mnie bardzo tanio.
 
midnight świetne ubranka :D

ja muszę się w końcu zebrać i odwiedzić to nowe centrum w szczecinie chyba molo się nazywa, ale jak codziennie tamtędy przejeżdżam i widzę masę ludzi to jakoś odechciewa mi się zakupów ;|
a do siedzenia na allegro ostatnio nie mam siły i ochoty ;p
 
iwona- tak, wszystko na allegro, a czapusie kupiłas fajową, my rok temu mialysmy taki fason tylko białą z czerwona kokardka i do tego buciki, buciki używałysmy a czapki jakoś moze ze 2 razy załozyłam...te uszy kotka przeszkadzały mi w zakładaniu kaptura (dziecko małe, kombinezon miałysmy gruby)a przede wszystkim była ciut przyduża i dlatego. W tym roku miałam chęć kupic taka sama ale biel już nie była czysta tylko w tym sezonie jakas ecru.
ivaz- ivaz no co Ty? Ty przeciez jesteś w polowaniach na allegro naprawde dobra. Do tej pory pamietam ta kurteczke gapa za 30zl!!!!szok, szok.Ta co ma iwona. :)
mi tez juz trudniej cokolwiek fajnego znaleźć, ale wiadmo dzieci starsze to i wolniej rosna i co za tym idzie dłużej chodza w ubrankach.
Ciuszki w super stanie poza fioletowa bluzeczką - widac zużycie, no i ta tunika z lalą tez widać zuzyta, nie tak bardzo ale widac ewidentnie,ze użytkowana, bedzie po domu.
ten polarowy pajac carter's jest nowy i po prostu boski, mam jeszcze taki nowy z coccodrillo ale nie ma takich super antyposlizgów.
COCCODRILLO Pajac Hamster r:86NOWOŚĆ (1328040305) - Aukcje internetowe Allegro (kupiłam go za ok 35zł). Polecam takie cieple pajace, mała spi bez przykrywania w nich.


aha, jak mnie długo na bb nie bedzie tzn,ze mnie chłop wyrzucil z domu :)
 
Ostatnia edycja:
Midnight własnie tą tunikę z lalą też miałam i też była z lekka sprana, wyglądała tak sobie, Zosia ma też tą czerwoną bluzeczkę nexta z lalą ta akurat jest boska taka uciągliwa, no fajnie ze z tyłu na pleckach tez jest lala.
Ja nie lubie za bardzo dużych zestawów bo tam zazwyczaj parę rzeczy jest fajnych a reszta taka sobie, wolę jednak sama wybrać to co mi sie podoba no i w tych zestawach zazwyczaj połowa ciuszków jest różowa, a ja tak sobie lubię ten kolor, no w małych ilościacj strawie, ale jak połowa szafy różowa to mam mdłości od tej słodyczy.
Kitki sanki fajne chyba sama sie na nie skuszę, fajne i tanie.
 
Kitki te sanki mają tylko 20cm szerokości to strasznie mało chyba, co? jak będziesz chciała Ty albo Twój m zjeżdżać z Nadią z górek to się nie zmieścicie, choć może się mylę, trzeba zapytać dziewczyn które już mają sanki, jakie one mają wymiary siedziska :)
 
reklama
agniesia-mysle ze wiekszosc sanek ma podobna na szerokosc ale nie wiem bo nasze jeszcze nie doszly-a wiecie kiedy byly zamawiane?tydzien temu!jeszcze troche i rabne negatywa jak nic.Ja bym zwrocila uwage na cos innego-oparcie.Jest dosc niskie-to moze byc dla kogos zaleta a dla kogos wada wiec ciezko jednoznacznie ocenic.Ja wzielabym wyzsze oparcie.

midnight-fajne zakupki:)
 
Do góry