reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

magdalenka, a ja bym brała espiro, bo ile te nasze dzieciaki jeszcze w wózkach pojeźdżą. Zresztą ja nie lubię gabarytowych klocków.
 
reklama
Magdalenka wózek Tomkowy wcale niema fajnych kół,podwójne wielki minus dla syna miałąm takie i to była wielka porażka,a twój faworyt mi się podoba sama będę miała podobny również jak Eve uważam ze wózki kloce to juz mamy a teraz czas na coś małego,sprytnego
Co do bucików to baba przegięła pewnie pracuje tam za kare:crazy:
Sara sukieneczki śliczne:-)
agnesiaa a może żółta koszula i czerwony krawat

A ja dzisiaj patrzałam za kapciami dla małej i słuchajcie tu niema kapci bo dzieci chodza w skarpetkach,tak jak dzieci w szkołach,przedszkolach chodza w skarpetkach tak ze o kapciach mogę zapomnieć
 
maniulka już kupiłam czarna muchę :-p

a co do wózka ten pierwszy nie wydaje mi się taki wielki, a waży tylko 8 kilo, ten drugi jest fajny ale ten podnóżek... dla mnie od razu odpada :no:
 
Magdalenko ja też wybrałabym Espiro kolor 6, fajny, zgrabny wózeczek, tamten taki grzmotowaty.
Co do butów ja ortopedycznych Zośce nie kupuję bo nie mam takich zaleceń, a profilaktycznie nie wiedzę sensu, wystarczy, żeby but miał miękką elastyczną podeszwę, usztywniony zapiętek i był dobrze wyprofilowany no i zeby był nowy.
Sara sukienusie cudne
 
Fajna jest ta koszulobody:tak:

i jakie super kolory.
Magdalenka ja sie nie znam na wozkach...ale tego z podwojnymi kolkami z przodu bym nie brala,bo zle sie prowadzi.
Kiedys musialam pozyczyc od kolezanki wozek jak bylam w miescia a nie wzielam swojego ( mialam szybko sprawe zalatwic i wrocic do domu ale wyszlo inaczej ) i ona ma bebyconfort czy cos takiego w PL kupowala i jak dla mnie lipa....wlasnie przez te podwojne kolka.

Co do ubranek z Early Days to tak w Anglii i Irlandii sa tanie jak barszcz ale nie wszystkie....jak sie trafi na promocje to za grosze mozna kupic......no ale do rzeczy....kupilam ostatnio spodnie Szymkowi takie po domu do latania i nie sa zle....co do bluzeczke to faktycznie nie ktore sa do d**y ale np.bluzy juz sa ok.
Body czasami sa fajne-zalezyod materialu,pajace sa super ja kupuje mlodemu do spania;-)

A ja wczoraj zakupilam mlodemu takie ksiazeczki
Komplet 10 książek bajki ksiazki dla dzieci nr.9 (899862393) - Aukcje internetowe Allegro

Wczoraj szukalam na allegro sztuccy i znalazlam to::-D
Sztucce 5kg super okazja (926950264) - Aukcje internetowe Allegro
 
Sara sukienusie śliczne kupilaś :tak:

Ja nawet spacerówki z podwójnymi kołami nie kupiłam, bo mój M ma jakies uprzedzenia, że to się niby źle prowadzi, ale ja nie wiem. Mi mój wózio odpowiada, ale ten espiro jest fajny. Ja bym kupiła. No ale zdecydujecie sami :tak:

Co do rzeczy z Eary Days to nie podzielam zdania, jak dla mnie sa ok. Może tylko to że wydaje mi się że maja zaniżoną rozmiarówkę.
 
zaczęłam uzupełniać garderobę Kuby na wiosnę i poniekąd na lato, a oto nasze zakupy (kilka rzeczy tanich z earl days żeby miał po domu do niszczenia i zwykłe tenisóweczki do ogrodu, bo na pewno będzie chciał pomagać przy sadzeniu kwiatków, fajne spodenki i bluzeczki i dwie piżamki :-p) wyszalałam się na zakupach, a to dopiero początek :-D nie mamy jeszcze kurteczki i jeszcze kilka bluz z kapturkiem by się przydało

950568c3f1f40879m.jpg
69ad5d31d4e62a66m.jpg

880b5561e7c800c1m.jpg
279afbebae0f43dam.jpg

357c49255a586ef0m.jpg
9059c3f8d3ee96eam.jpg

278108f825cb3eb3m.jpg
e1ef81901c9725f1m.jpg

67c00f28858fb12fm.jpg
 
reklama
magdalenka, a ja bym brała espiro, bo ile te nasze dzieciaki jeszcze w wózkach pojeźdżą. Zresztą ja nie lubię gabarytowych klocków.

Szczerze to też się zastanawiam, jak długo dzieciaki nasze będą korzystały z wózka. I myślę, że jeszcze z rok, półtora roku maxymalnie. Później pewnie będą wolały same chodzić a wózek będzie tylko, gdy się zmęczą.
Magdalenko ja też wybrałabym Espiro kolor 6, fajny, zgrabny wózeczek, tamten taki grzmotowaty.
No właśnie, chciała bym coś zgrabnego, bo jednego kolosa już mam. Też mi się podoba ten kolor, taki jagodowy, choć kupimy Gos pewnie zielony wózek ;-)
Magdalenka mi też bardziej podoba się pierwszy wózek.Ten drugi chyba nie ma podnoszonego podnóżka,jak dla mnie to duży minus.
Iwona ten model z 2010 ma już właśnie podnoszony podnóżek.:tak:

Tylko powiem wam szczerze,że ten espiro taki jeszcze jakby nie do końca dopracowany, budka nie przylega idealnie do wózka, tzn, jej brzegi nie przylegają a jedynie w tym miejscu gdzie jest zaczepiona i tam jest jednak taka dziura, niezbyt mi się to podoba. No i kosz pod wózkiem mógłby być trochę większy, bo jest tam jeszcze trochę miejsca a teraz to taki liliput i jeszcze trudno się do niego dostać.
Ivaz ten aria wcale mi sie nie podoba, zresztą nie ma go u nas w hurtowni więc nawet nie wchodzi w grę (podobnie jak papas) bo juz raz kupiłam wózek w ciemno i nigdy więcej. :no::no:
 
Do góry